HBONewsSeriale VOD

Tego nie możecie przegapić! Gorące premiery w serwisie HBO GO

Platforma HBO GO nie zwalnia w sezonie ogórkowym. Gorące i hitowe seriale pojawią się w czerwcu! Do zobaczenia „Euforia”, „Doom Patrol”, „Opowieść podręcznej” czy „Wielkie kłamstewka”.

Czerwiec w HBO GO zapowiada się naprawdę gorąco. Miesiąc będzie pełen premier zarówno serialowych, jak i filmowych. Z nowymi, wyczekiwanymi sezonami powracają Wielkie kłamstewka – kontynuacja nagrodzonego czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serialu HBO o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach, a także Opowieść podręcznej, czyli serial z Elisabeth Moss w roli głównej o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy.

HBO GO – Czerwiec 2019 – Zobacz zwiastun

Nie zabraknie też całkiem nowych tytułów, jak Euforia – opowieść o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie, w którym jedną z główny ról gra Zendaya, Los Espookys, czyli perypetie grupy przyjaciół, którzy swoje zamiłowanie horrorów postanawiają przekuć w nietypowy biznes, Jett – serial Cinemax o światowej klasy złodziejce Daisy ”Jett” Kowalski granej przez Carlę Gugino czy Miasto na wzgórzu z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról o prokuratorze okręgowym, który zawiera sojusz ze skorumpowanym byłym agentem FBI. Dla fanów komiksów zaplanowana została premiera serialu Doom Patrol o grupie superbohaterów z uniwersum DC oraz Krypton II, czyli kontynuacja historii o dziadku Supermana, a dla miłośników historii kryminalnych Blindspot: Mapa zbrodni III oraz Ogród z brązu II. Premierę będzie miał też finałowy, dwunasty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu komediowego opowiadającego o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych – Teoria wielkiego podrywu.

W tym miesiącu do serwisu HBO GO dodane zostaną także dwa sezony serialu Legion o pacjencie szpitala psychiatrycznego, który odkrywa w sobie nadprzyrodzone moce, a także trzy sezony serialu Mr. Robot, w którym Rami Malek występuje jako programista zrekrutowany przez planującą światową rewolucję grupę hakerską.

Legion | Sezony: 1-2 | Już dostępny

Dwa sezony serialu o pacjencie szpitala psychiatrycznego, który odkrywa w sobie nadprzyrodzone moce – premiera: 1 czerwca, oba sezony.

Mr. Robot | Sezony: 1-3 | Już dostępny

Rami Malek jako programista, który zostaje zrekrutowany przez planującą światową rewolucję grupę hakerską – premiera: 1 czerwca – cały pierwszy sezon, 5 czerwca – cały drugi sezon, 8 czerwca – cały trzeci sezon.

Doom Patrol | Sezon 1 | Już dostępny

Serial o grupie superbohaterów DC Universe zwanych Doom Patrol. Każdy z nich uległ kiedyś poważnemu wypadkowi, w wyniku którego posiadł ponadnaturalne zdolności. Zespół zostaje wezwany do akcji, kiedy ich mentor nagle zostaje porwany – premiera 5 czerwca, cały sezon.

Opowieść podręcznej III (The Handmaid’s Tale III) | Trzy odcinki już dostępne

Trzeci sezon serialu o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. W serialu zobaczymy ponownie Elisabeth Moss – premiera: 6 czerwca po godzinie 9:00 (od razu dostępne będą odc. 1-3, kolejne co tydzień).

Wielkie kłamstewka II (Big Little Lies II) | Już dostępny

Drugi sezon nagrodzonego czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serialu o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach, plus Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Meryl Streep – premiera: 10 czerwca.

Ogród z brązu II (The Bronze Garden II) | Już dostępny

Drugi sezon serialu wyprodukowanego przez HBO Latin America o serial o rodzicach, którzy zrobią wszystko, żeby odnaleźć swoje zaginione dziecko – premiera: 10 czerwca.

Pazury III (Claws III) | Już dostępny

Trzeci sezon serialowej czarnej komedii opowiadającej o pięciu manikiurzystkach z salonu piękności na Florydzie. Kobiety bardzo różnią się od siebie, każda ma jednak jakiś sekret – premiera: 10 czerwca.

Krypton II | Już dostępny

Drugi sezon serialu opowiadającego o dziadku Supermana. Ród został wyklęty i zhańbiony, a On – jeden, jedyny –  walczy o honor swojej rodziny. Stara się uratować ukochany świat przed zagładą – premiera 13 czerwca.

Jett | Już dostępny

Nowy serial kryminalny produkcji Cinemax o światowej klasy złodziejce Daisy ”Jett” Kowalski. Niedługo po wyjściu z więzienia zostaje zmuszona przez niebezpiecznych i ekscentrycznych przestępców do robienia tego, co w czym jest najlepsza. Carla Gugino w roli głównej – premiera: 15 czerwca.

Los Espookys | Już dostępny

Nowy serial HBO o grupie przyjaciół, którzy swoje zamiłowania do horrorów postanawiają przekuć w nietypowy biznes – premiera: 15 czerwca.

Euforia (Euphoria) | 17 czerwca

Nowy serial HBO o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie. Zendaya w jednej z głównych ról – premiera: 17 czerwca.

Recenzja Jakbyniepaczeć:

Miasto na wzgórzu (City on a Hill) | 17 czerwca

Nowy serial z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról; Boston, wczesne lata 90. Prokurator okręgowy oraz skorumpowany były agent FBI zawierają sojusz. Finalnie ma to wpływ na cały system sądownictwa karnego w mieście – premiera: 17 czerwca.

Blindspot: Mapa zbrodni III (Blindspot III) | 21 czerwca

Trzeci sezon serialu sensacyjnego pokazującego pełną tajemnic sprawę kobiety, na której ciele znajdują się tatuaże będące mapą zbrodni – premiera: 21 czerwca, cały sezon.

Teoria wielkiego podrywu XII (The Big Bang Theory XII) | 29 czerwca

Finałowy sezon nagrodzonego dziesięcioma statuetkami Emmy serialu komediowego. Opowiada o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych – premiera: 29 czerwca, cały sezon.

W czerwcu mogliśmy zobaczyć kontynuowane seriale, jakie?

  • Czarnobyl (Chernobyl) – odcinek finałowy: 4 czerwca
  • MotherFatherSon – odcinek finałowy: 6 czerwca
  • Wojownik (Warrior) – odcinek finałowy: 8 czerwca
  • Billions IV – odcinek finałowy: 10 czerwca
  • Gentleman Jack – odcinek finałowy: 11 czerwca
  • Rok za rokiem (Years and Years) – odcinek finałowy: 19 czerwca
  • Hiszpańska księżniczka (The Spanish Princess) – odcinek finałowy: 24 czerwca
  • Syrena II (Siren II) – premiera: druga część sezonu, 27 czerwca (odc. 9)
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VI (Last Week Tonight with John Oliver VI) – nowe odcinki w poniedziałki po godzinie 20:00

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!