NewsViaplay
Popularne

Vectra uruchomiła promocyjną ofertę we współpracy z Viaplay

Vectra oferuje unikalną promocję dla klientów decydujących się na subskrypcję serwisu Viaplay. Już dziś można uruchomić dostęp do nowej platformy.

Już od dzisiaj serwis streamingowy Viaplay, oferujący szeroki wybór filmów i seriali oraz transmitujący najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo, będzie dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Vectry. Z tej okazji operator przygotował specjalną promocję, w ramach której użytkownicy mogą korzystać z nowej platformy nawet przez 2 miesiące bez dodatkowych opłat.

Vectra jako pierwsza rozpoczęła współpracę z nową platformą Viaplay

Z końcem lipca Vectra, jako pierwszy operator w Polsce, zawarła wieloletnią umowę dystrybucyjną z Nordic Entertainment Group (NENT Group), umożliwiając swoim klientom dostęp do platformy Viaplay. Serwis oferuje zarówno oryginalne treści Viaplay Originals, jak i bogatą bibliotekę międzynarodowych filmów i seriali, w tym m.in. pierwsze sezony popularnych serii „Your Honor” i „Those Who Kill” oraz film akcji „The Amazing Spiderman 2”, a także programy dla dzieci. Dodatkowo, jako jedyny serwis w Polsce, oferuje dostęp do transmitowanych na żywo spotkań piłkarskiej Bundesligi, a w najbliższych latach również rozgrywek angielskiej Premier League oraz Formuły 1. Nowi i obecni klienci Vectry mogą skorzystać z platformy wybierając dowolną ofertę dostępną w sprzedaży od 3 sierpnia br.

Bardzo się cieszymy, że jako jeden z pierwszych operatorów w Polsce możemy zaoferować widzom dostęp do nowej na naszym rynku platformy streamingowej Viaplay. Zależy nam, aby oprócz wysokiej jakości usług, dostarczać klientom jak najbardziej zróżnicowane treści. Pragniemy tworzyć domowe centrum rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta NENT Group idealnie wpisuję się w założenia naszej strategii – tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

2 miesiące bez opłat dla klientów Vectry chcący włączyć subskrypcję w serwisie Viaplay

Subskrypcję serwisu streamingowego można połączyć z wybranym pakietem obejmującym dostęp do telewizji, szerokopasmowego internetu lub telefonii komórkowej. Przy 12 miesiącach zobowiązania klienci mogą skorzystać z unikalnej oferty z 2 miesiącami gratis. Po tym okresie cena miesięcznego abonamentu platformy Viaplay wyniesie 34 zł. Dostępna będzie również samodzielna usługa, bez umowy terminowej, z pierwszym miesiącem za 0 zł. Przygotowane zostały także oferty łączone z usługami telewizji i internetu. Obejmują one pakiety z prędkościami pobierania do 300 Mb/s, 450 Mb/s i 600 Mb/s. A także oferty pozwalające zwiększyć obecnie posiadany pakiet internetowy i atrakcyjną paczkę sportową Eleven + Viaplay za 48,99 zł. Z platformy skorzystać można również w ramach usługi TV Smart. Jednocześnie, aplikacja Viaplay będzie oferowana na najnowszym dekoderze w ofercie Vectry – TV Smart 4K BOX z Android TV. Wszystkie oferty dostępne są od 3 sierpnia i będą w sprzedaży co najmniej do końca października br.

Od 3 sierpnia br. Viaplay jest dostępny dla obecnych i nowych klientów spółki Vectra. Operator zapowiedział udostępnienie w niedługim czasie tego serwisu także klientom spółki Multimedia Polska.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!