Cineman VODNewsPromocje VOD

Urodziny Cineman VOD: oglądaj filmy w specjalnej cenie 1,90 zł

Już od 12 grudnia można oglądać wybrane filmowe hity dostępne w serwisie Cineman VOD w urodzinowej cenie – od 1,90 zł za film.

W ofercie z okazji 10. urodzin platformy znalazło się 20 wyjątkowych tytułów takich jak Oscarowy „La La Land”, „John Wick 2” czy „Był sobie pies”.

Cineman VOD to pierwsze internetowe kino w Polsce

Rozpoczynając swoją działalność w grudniu 2007 roku Cineman był pierwszym kinem internetowym w Polsce, działającym w modelu VOD (wideo na żądanie). Dziś w ofercie ma ponad 1200 tytułów, które można obejrzeć na Cineman.pl oraz dzięki dedykowanej aplikacji w Samsung Smart TV, np. na telewizorach z serii QLED

Promocyjny katalog filmowy Cineman VOD obejmuje 20 tytułów, pośród których znalazły się zarówno filmowe hity, jak i najnowsze kinowe produkcje w atrakcyjnej cenie – od 1,90 zł za film.

Kolekcja jest tak zróżnicowana gatunkowo, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Fani kina akcji mogą obejrzeć znakomity thriller „Mechanik: Konfrontacja” z niezawodnym Jasonem Stathamem. Film opowiada historię legendarnego zabójcy, który rozpoczynając uczciwe życie sam staje w obliczu wielkiego zagrożenia. Musi przyjąć zlecenia, z których każde może skończyć się jego natychmiastową śmiercią.

„Był sobie pies” i „La La Land” w urodzinowej cenie

W kolekcji znalazła się także druga część kultowego już „Johna Wicka” z Keanu Reevesem walczącym z syndykatem włoskich zabójców. W urodzinowej ofercie znalazły się także filmy familijne takie jak najbardziej zamerdana komedia roku „Był sobie pies”. To wzruszająca i pełna humoru opowieść o Baileyu, który wiedzie psie życie u boku dorastającego chłopca. Z kolei młodszym widzom spodoba się animacja „Balerina”. Opowiada historię 11-letniej Felicji, która ucieka z sierocińca, by uczyć się tańca w paryskiej szkole baletu.

Jeśli ktoś nie miał jeszcze szansy obejrzeć mistrzowskiego musicalu „La La Land”, to teraz może dać się porwać barwnej historii miłości pianisty jazzowego i początkującej aktorki, przywodzącej na myśl czasy złotej ery Hollywood. Film zdobył w sumie aż 6 Oscarów.

„Wilk z Wall Street” z Leonardo Di Caprio w cenie 1,90 zł

Alternatywą dla romantycznego musicalu będzie zrealizowany z dużym rozmachem i poczuciem humoru „Wilk z Wall Street”. W filmie jednego z największych reżyserów naszych czasów, Martina Scorsese, równie słynny Leonardo Di Caprio wciela się w rolę złotego dziecka Wall Street. Głównym bohater – krętacz i dorobkiewicz – Jordan Belfort ma wszystko o czym może marzyeć. Jego wizytówką są największe jachty, najpiękniejsze kobiety, najszybsze samochody i kosmiczne przekręty. To prawdziwa „jazda bez trzymanki”.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: