Cineman VODNewsPromocje VOD

Urodziny Cineman VOD: oglądaj filmy w specjalnej cenie 1,90 zł

Już od 12 grudnia można oglądać wybrane filmowe hity dostępne w serwisie Cineman VOD w urodzinowej cenie – od 1,90 zł za film.

W ofercie z okazji 10. urodzin platformy znalazło się 20 wyjątkowych tytułów takich jak Oscarowy „La La Land”, „John Wick 2” czy „Był sobie pies”.

Cineman VOD to pierwsze internetowe kino w Polsce

Rozpoczynając swoją działalność w grudniu 2007 roku Cineman był pierwszym kinem internetowym w Polsce, działającym w modelu VOD (wideo na żądanie). Dziś w ofercie ma ponad 1200 tytułów, które można obejrzeć na Cineman.pl oraz dzięki dedykowanej aplikacji w Samsung Smart TV, np. na telewizorach z serii QLED

Promocyjny katalog filmowy Cineman VOD obejmuje 20 tytułów, pośród których znalazły się zarówno filmowe hity, jak i najnowsze kinowe produkcje w atrakcyjnej cenie – od 1,90 zł za film.

Kolekcja jest tak zróżnicowana gatunkowo, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Fani kina akcji mogą obejrzeć znakomity thriller „Mechanik: Konfrontacja” z niezawodnym Jasonem Stathamem. Film opowiada historię legendarnego zabójcy, który rozpoczynając uczciwe życie sam staje w obliczu wielkiego zagrożenia. Musi przyjąć zlecenia, z których każde może skończyć się jego natychmiastową śmiercią.

„Był sobie pies” i „La La Land” w urodzinowej cenie

W kolekcji znalazła się także druga część kultowego już „Johna Wicka” z Keanu Reevesem walczącym z syndykatem włoskich zabójców. W urodzinowej ofercie znalazły się także filmy familijne takie jak najbardziej zamerdana komedia roku „Był sobie pies”. To wzruszająca i pełna humoru opowieść o Baileyu, który wiedzie psie życie u boku dorastającego chłopca. Z kolei młodszym widzom spodoba się animacja „Balerina”. Opowiada historię 11-letniej Felicji, która ucieka z sierocińca, by uczyć się tańca w paryskiej szkole baletu.

Jeśli ktoś nie miał jeszcze szansy obejrzeć mistrzowskiego musicalu „La La Land”, to teraz może dać się porwać barwnej historii miłości pianisty jazzowego i początkującej aktorki, przywodzącej na myśl czasy złotej ery Hollywood. Film zdobył w sumie aż 6 Oscarów.

„Wilk z Wall Street” z Leonardo Di Caprio w cenie 1,90 zł

Alternatywą dla romantycznego musicalu będzie zrealizowany z dużym rozmachem i poczuciem humoru „Wilk z Wall Street”. W filmie jednego z największych reżyserów naszych czasów, Martina Scorsese, równie słynny Leonardo Di Caprio wciela się w rolę złotego dziecka Wall Street. Głównym bohater – krętacz i dorobkiewicz – Jordan Belfort ma wszystko o czym może marzyeć. Jego wizytówką są największe jachty, najpiękniejsze kobiety, najszybsze samochody i kosmiczne przekręty. To prawdziwa „jazda bez trzymanki”.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL