NewsShowMax

Koniec tajemnicy! Znamy nazwisko znanego aktora z „Ucha Prezesa 2”

Twórcy serialu „Ucho Prezesa” starali utrzymać w tajemnicy nazwisko znanego aktora, który wystąpi w drugiej serii. My już wiemy, sprawdź!

Po wakacjach powraca niemalże kultowy już serial satyryczny „Ucho Prezesa” realizowanego dla platformy Showmax. O szczegółach drugiej serii pisaliśmy kilka dni temu, dla fanów produkcji czeka ogromna zmiana. Przede wszystkim bohaterowie po raz pierwszy wyjdą poza gabinet Prezesa, a internetowi widzowie będą mogli poznać opozycję i inne, ciekawe lokalizacje. W drugim sezonie zobaczymy także nowych aktorów, w tym bardzo tajemniczego i ZNANEGO aktora.

Andrzej Seweryn w drugiej serii „Ucha Prezesa”

Po udanym debiucie internetowego serialu, twórcy zyskali głównego sponsora jakim jest Showmax. I tym samym, produkcja znacznie rozrosła się dzięki wyższym budżetom. W produkcji pojawili się nowi aktorzy, a w kolejnym sezonie zobaczymy gwiazdę wielkiego formatu!

Seweryn zagra nietuzinkową rolę, a dokładniej pisząc, będzie ministrem szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem. Twórcy dodają, że na wystąpienie aktora będziemy musieli trochę poczekać.

Mamy wiele zgłoszeń od aktorów wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci.

Mikołaj Cieślak, współtwórca „Ucha Prezesa” w rozmowie dla Presserwisu zdradził o nadchodzących zmianach. Akcja serialu będzie rozgrywała się w nowych lokalizacjach, nie tylko w, słynnym już, gabinecie Prezesa. Wiemy, że część odcinków będzie dotyczyć sprawy związanej z sądownictwem. Nie zabraknie zatem Adriana, który nadal będzie występował w serialu. I tu zajdą zmiany, jak podkreślają twórcy, prezydent zmieni się nie do poznania. Za to sam Prezes pozostanie wciąż taki sam.

Premiery odcinków będą publikowane na tych samych zasadach. W każdy czwartek na platformie Showmax do zobaczenia będzie nowy epizod, z kolei w poniedziałek zostanie udostępniony także w serwisie YouTube. Nie zmienia się także formuła produkcji, nadchodzące odcinki będą trwały od 12 do 15 minut. Premiera została zaplanowana na 7 września br.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL