Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsTVP VOD

TVP zapowiada nową platformę VOD… po raz trzeci

Podczas konferencji prasowej podsumowującej rok działalności obecnego Rządu dla Publicznej Telewizji, prezes Kurski zapowiedział nową wersję TVP VOD.

Jeszcze przed objęciem sterów przez polityków z partii Prawa i Sprawiedliwości zapowiadano modernizację internetowej platformy streamingowej TVP. Jacek Kurski, zaraz po objęciu stanowiska prezesa również zapowiedział przygotowanie zupełnie nowego serwisu VOD.

Podczas wczorajszej konferencji Kurski powiedział dziennikarzom o planach Telewizji Polskiej na kolejne lata. Obok nowości programowych wspomniał także o przebudowie platformy streamingowej. To już trzecia zapowiedź ze strony włodarzy TVP, bowiem nowa odsłona serwisu szumnie zapowiadana była już co najmniej półtora roku temu.

Nowy serwis jeszcze w tym roku?

Najprawdopodobniej prace nad nowym serwisem trwają już od pierwszej zapowiedzi. Premiera miała nastąpić jakiś czas temu, dlatego też cały kontent TVP został usunięty z konkurencyjnych serwisów IPLI i VOD.

Według informacji prasowych TVP, ruch na stronie VOD wzrósł o 50%, to dało przedstawicielom telewizji powód do rozwinięcia swojej własnej platformy.

Co się zmieni?

Na chwilę obecną nie udało nam się uzyskać dodatkowych informacji na temat nowego serwisu VOD. Wiemy jednak, że dużo użytkowników skarży się na problemy z playerem, pomimo dobrego łącza materiały wciąż się zacinają i buferują.

Strona nigdy nie była przygotowana na potrzeby serwisu streamingowego, dlatego celem prac nad nowym serwisem powinien być zupełnie nowy interfejs, bardziej przyjazny dla końcowego odbiorcy.

Z przyjemnością zaoferujemy pomoc w zaopiniowaniu nowej platformy ze strony VODnews, zapraszamy do kontaktu! 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!