Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsTVP VOD

TVP VOD blokuje treści dla użytkowników z adblockami

TVP rozpoczął walkę z użytkownikami blokującymi reklamy za pomocą wtyczki AdBlock. Takie rozwiązanie działa już w IPLI, na Playerze i VOD.

W serwisach TVP VOD i TVP Sport przy wszystkich materiałach wideo w przypadku blokady reklamy wyświetlany jest komunikat:

Wyłącz blokowanie reklam! Prawdopodobnie korzystasz z wtyczki blokującej reklamy. W ten sposób ograniczasz sobie dostęp do naszych treści wideo. Włącz odpowiednią wtyczkę w przeglądarce i odtwarzaj bez problemów.

Produkcje telewizyjne są bardzo kosztowne, tak samo jak licencje i obsługa techniczna do internetowej platformy, a przychody z reklam powinny być rekompensowane – tłumaczą włodarze Telewizji Publicznej.

Centrum informacji TVP wspomniało również o innych metodach walki z adblockami, ale o decyzjach co do tych kroków poinformują w odpowiednim czasie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!