NewsPromocje VODTVP VOD

TVP rozdaje rekompensaty za problemy z płatną transmisją

Wczoraj na platformie TVP VOD po raz pierwszy pokazano transmisję w płatnym modelu. Telewizja Publiczna zaliczyła wpadkę i rekompensuje niedoszłym widzom.

Serwis VODnews.pl jako pierwszy poinformował swoich czytelników o problemach usługi TVP VOD i braku dostępu do relacji na żywo meczu kwalifikacyjnego Ligii Europejskiej z udziałem Legii Warszawy (zobacz TUTAJ).

Telewizja Publiczna po raz pierwszy w historii istnienia platformy zaoferowała swoim widzom płatną transmisję. To odpowiedź na ryzyko ogromnego zainteresowania wydarzeniem sportowym i ewentualnymi problemami z serwerami.

Ponadto, publiczny nadawca szykuje się do uruchomienia odświeżonej wersji swojej usługi TVP VOD – to może być pokłosie tego, co Telewizja Polska może zaoferować użytkownikom.

Problem z dostępem mieli użytkownicy, którzy skorzystali z płatności za pomocą SMS. Wszyscy Ci, którzy nie mogli obejrzeć wczorajszego meczu, mogą zgłaszać reklamację. W odpowiedzi na nadesłane skargi, przedstawiciele publicznego nadawcy wysyłają maile wraz z rekompensatą o następującej treści:

W związku z wystąpieniem awarii systemu teleinformatycznego odpowiedzialnego za dostarczenie kodów dostępu do transmisji na żywo podczas wczorajszej transmisji meczu Ajax-Legia na portalu sport.tvp.pl w imieniu Telewizji Polskiej S.A. bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz za występujące w związku z tym trudności z dostępem do transmisji meczu.

Zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie potrzebne i wymagane korki, aby sytuacja już się nie powtórzyła w przyszłości, a w ramach rekompensaty drogą SMS zostaną przesłane Państwu kody na dwie kolejne transmisje sportowe live na sport.tvp.pl na koszt Telewizji Polskiej.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: