NewsPromocje VODTVP VOD

TVP rozdaje rekompensaty za problemy z płatną transmisją

Wczoraj na platformie TVP VOD po raz pierwszy pokazano transmisję w płatnym modelu. Telewizja Publiczna zaliczyła wpadkę i rekompensuje niedoszłym widzom.

Serwis VODnews.pl jako pierwszy poinformował swoich czytelników o problemach usługi TVP VOD i braku dostępu do relacji na żywo meczu kwalifikacyjnego Ligii Europejskiej z udziałem Legii Warszawy (zobacz TUTAJ).

Telewizja Publiczna po raz pierwszy w historii istnienia platformy zaoferowała swoim widzom płatną transmisję. To odpowiedź na ryzyko ogromnego zainteresowania wydarzeniem sportowym i ewentualnymi problemami z serwerami.

Ponadto, publiczny nadawca szykuje się do uruchomienia odświeżonej wersji swojej usługi TVP VOD – to może być pokłosie tego, co Telewizja Polska może zaoferować użytkownikom.

Problem z dostępem mieli użytkownicy, którzy skorzystali z płatności za pomocą SMS. Wszyscy Ci, którzy nie mogli obejrzeć wczorajszego meczu, mogą zgłaszać reklamację. W odpowiedzi na nadesłane skargi, przedstawiciele publicznego nadawcy wysyłają maile wraz z rekompensatą o następującej treści:

W związku z wystąpieniem awarii systemu teleinformatycznego odpowiedzialnego za dostarczenie kodów dostępu do transmisji na żywo podczas wczorajszej transmisji meczu Ajax-Legia na portalu sport.tvp.pl w imieniu Telewizji Polskiej S.A. bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz za występujące w związku z tym trudności z dostępem do transmisji meczu.

Zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie potrzebne i wymagane korki, aby sytuacja już się nie powtórzyła w przyszłości, a w ramach rekompensaty drogą SMS zostaną przesłane Państwu kody na dwie kolejne transmisje sportowe live na sport.tvp.pl na koszt Telewizji Polskiej.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL