Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews

Toya i Play najlepszymi dostawcami internetu na potrzeby Netfliksa

W styczniu 2018r. najlepszym dostawcą stałego internetu była Toya. Z kolei sieć Play zaoferował najlepszy internet mobilny dla widzów platformy Netflix.

Indeks prędkości dostawców internetowych to wskaźnik jakości odtwarzania materiałów z serwisu Netflix w czasie największej oglądalności zapewnianej przez danego dostawcę usług internetowych. Nie jest to wskaźnik ogólnej jakości innych usług/danych udostępnianych w sieci dostawcy usług internetowych. Wyższa prędkość przesyłania materiałów z serwisu Netflix przeważnie oznacza lepszą jakość obrazu, szybsze uruchamianie odtwarzania oraz mniejszą liczbę zakłóceń.

Toya i Play z najlepszym internetem w indeksie prędkości w styczniu 2018 roku

Na stronie pod TYM adresem można na bieżąco sprawdzić dostawców internetowych w wybranych krajach. W najnowszym indeksie prędkości za styczeń br. widać nieznaczne prowadzenie kablówki Toya – w przypadku internetu stacjonarnego. Operator osiągnął wynik na poziomie średnim 3,89 mb/s. Z kolei na drugim miejscu znalazła się INEA z uśrednionym wynikiem 3,86 mb/s. Najlepszą trójkę stałego łącza zamyka kablówka Vectra z średnią prędkością na poziomie 3,84 mb/s.

W rankingu operatorów telekomunikacyjnych radzi sobie dobrze pomarańczowa sieć Orange, lecz nie jest brana pod uwagę jeśli chodzi o mobilny internet z transferem limitów danych. Pod tym względem, prowadzącym jest fioletowy operator Play z poziomem na średniej wysokości 2,56 mb/s. Ranking najlepszych dostawców zamyka polska sieć Plus z uśrednionym wynikiem na poziomie 2,46 mb/s.

Indeks prędkości Netflix - Styczeń 2018
Indeks prędkości Netflix – Styczeń 2018Wykres indeksu prędkości internetu na potrzeby Netfliksa
Wykres indeksu prędkości internetu na potrzeby Netfliksa

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!