NetflixNews

Toya i Play najlepszymi dostawcami internetu na potrzeby Netfliksa

W styczniu 2018r. najlepszym dostawcą stałego internetu była Toya. Z kolei sieć Play zaoferował najlepszy internet mobilny dla widzów platformy Netflix.

Indeks prędkości dostawców internetowych to wskaźnik jakości odtwarzania materiałów z serwisu Netflix w czasie największej oglądalności zapewnianej przez danego dostawcę usług internetowych. Nie jest to wskaźnik ogólnej jakości innych usług/danych udostępnianych w sieci dostawcy usług internetowych. Wyższa prędkość przesyłania materiałów z serwisu Netflix przeważnie oznacza lepszą jakość obrazu, szybsze uruchamianie odtwarzania oraz mniejszą liczbę zakłóceń.

Toya i Play z najlepszym internetem w indeksie prędkości w styczniu 2018 roku

Na stronie pod TYM adresem można na bieżąco sprawdzić dostawców internetowych w wybranych krajach. W najnowszym indeksie prędkości za styczeń br. widać nieznaczne prowadzenie kablówki Toya – w przypadku internetu stacjonarnego. Operator osiągnął wynik na poziomie średnim 3,89 mb/s. Z kolei na drugim miejscu znalazła się INEA z uśrednionym wynikiem 3,86 mb/s. Najlepszą trójkę stałego łącza zamyka kablówka Vectra z średnią prędkością na poziomie 3,84 mb/s.

W rankingu operatorów telekomunikacyjnych radzi sobie dobrze pomarańczowa sieć Orange, lecz nie jest brana pod uwagę jeśli chodzi o mobilny internet z transferem limitów danych. Pod tym względem, prowadzącym jest fioletowy operator Play z poziomem na średniej wysokości 2,56 mb/s. Ranking najlepszych dostawców zamyka polska sieć Plus z uśrednionym wynikiem na poziomie 2,46 mb/s.

Indeks prędkości Netflix - Styczeń 2018
Indeks prędkości Netflix – Styczeń 2018Wykres indeksu prędkości internetu na potrzeby Netfliksa
Wykres indeksu prędkości internetu na potrzeby Netfliksa
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: