NetflixNews

The Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow dołączają do Arrow w serwisie Netflix

Netflix udostępnił całe uniwersum DC Comics. Do serialu „Arrow”, który był już w serwisie, dołączyły kolejne produkcje, m.in „The Flash” i „Supergirl”.

Platforma VOD urządziła niemałą niespodziankę dla swoich subskrybentów. Dziś w serwisie pojawiły się produkcje uzupełniające uniwersum DC Comis: „The Flash”, „Legends of Tomorrow” i „Superirl”.

„Arrow” pierwszym serialem w polskiej bibliotece Netflixa

Do tej pory znaleźć można było tylko jeden tytuł od wydawnictwa komiksów (nie licząc „Gotham”, który nie należy do tego samego świata). „Arrow” był również pierwszym serialem stworzonym w tym uniwersum. Po sukcesie przygód Zielonej Strzały, stacja The CW zdecydowała się na stworzenie kolejnych tytułów.

Arrow w serwisie Netflix

Serwis Netflix na łamach swojego fanpage’a na Facebooku często otrzymywał komentarze w sprawie pozostałych seriali. Głos klientów został wysłuchany.

„The Flash”

Młody naukowiec pracujący dla lokalnej policji w wyniku eksplozji laboratorium staje się najszybszym człowiekiem na świecie. Swoją niesamowitą moc wykorzystuje do walki ze złem. W serwisie VOD dostępne są dwa sezony.

The Flash w serwisie Netflix

„Legends of Tomorrow”

Rip Hunter jest władcą czasu, który podróżuje po całym wszechświecie. W obliczu zagrożenia dla ludzkości na Ziemi, kapitan Hunter cofa się w czasie do 2016 roku, aby zorganizować grupę superbohaterów. Zjednoczona ekipa ma na celu powstrzymanie nadchodzącej apokalipsy.

Warto dodać, że większość bohaterów występujących w tej produkcji zaczynało w „Arrow” jako sprzymierzeńczy albo wrogowie Olivera Quinna.

Legends of Tomorrow w serwisie Netflix

„Supergirl”

To jedyna produkcja nie zrealizowana dla stacji The CW, a dla CBS. Mimo wszystko, seria o kuzynce Supermana jest realizowana w tym samym uniwersum co pozostałe produkcje.

Planeta Krypton, z której pochodzi znany nam Superman niszczeje i najprawdopodobniej przestanie istnieć. Kara Zor-El zostaje zesłana na ziemię, aby poznać swojego kuzyna. Szybko zrozumie, że jej największym problemem będzie kontrola nad swoją mocą.

Supergirl w serwisie Netflix

Aby znaleźć serial w bazie Netflixa, należy wejść na stronę lub wpisać hasło „super” do wyszukiwarki. System nie znajduje produkcji po wpisaniu pełnej nazwy.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: