NewsPlayer

Teraz w serwisie Player łatwiej znajdziesz ulubione treści

Serwis Player wprowadził nowe, intuicyjne menu. Firma posłuchała swoich użytkowników i udostępnia ulepszenia na swojej platformie.

Player wprowadził nowe rozwiązania w nawigacji, ulepszając organizację i wygląd menu. Zmiany znacząco poprawiają sposób poruszania się użytkowników po platformie VoD oraz skracają czas dotarcia do ulubionych tytułów.

Player prezentuje nowe menu do łatwiejszego wyszukiwania treści wideo
Player prezentuje nowe menu do łatwiejszego wyszukiwania treści wideo

Nowa, intuicyjna nawigacja treści w serwisie Player to ogromne wyzwanie

Jednym z największych wyzwań serwisów VOD jest odpowiednia prezentacja treści. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy mogli łatwo i bez wysiłku znaleźć dokładnie to, czego szukają. Z drugiej strony chcemy prezentować różnorodność treści, polecając nowe, ciekawe tytuły, które regularnie dołączają do naszej biblioteki – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Jak wygląda nowe menu w serwisie Player.pl?
Jak wygląda nowe menu w serwisie Player.pl?

Serwis od lat współpracuje z użytkownikami, głównie za pomocą platformy Player Labs, aby nieustannie poprawiać jakość oferty. Regularnie analizuje, w jaki sposób widzowie korzystają z platformy. Ocenia, które rozwiązania są najwygodniejsze, najbardziej intuicyjne i zachęcają do oglądania. Efektem słuchania opinii i sugestii klientów jest wprowadzenie zmian w sposobie nawigacji. Treści zostały pogrupowane w sześć kategorii tematycznych – „Seriale”, „Programy”, „Filmy”, „Dla dzieci”, „Kanały TV”, „Kolekcje” – a ramach każdej z nich zostały zaprezentowane poszczególne gatunki oraz najbardziej popularne tytuły.

Zmiany pojawią się wkrótce także na innych platformach, takich jak Smart TV czy mobile

Nowe udogodnienia za sprawą intuicyjnego menu w serwisie Player.pl
Nowe udogodnienia za sprawą intuicyjnego menu w serwisie Player.pl

Nowe menu ułatwia także korzystanie z funkcji „kontynuuj oglądanie” wcześniej rozpoczętych seriali i programów oraz dotarcie do wybranych przez siebie treści w sekcji „ulubione”. Z poziomu głównego menu łatwo dotrzeć także do zakładki „Mój Player”.

To nie koniec zmian w tym obszarze! Kolejne kroki to udoskonalanie nawigacji w aplikacjach mobilnych oraz w aplikacjach na urządzenia Smart TV.

Oto jak prezentują się funkcje w nowym menu serwisu Player.pl
Oto jak prezentują się funkcje w nowym menu serwisu Player.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!