NewsPromocje VOD

Ekskluzywny pakiet VoD dla kupujących telewizor Samsung

Zakup wybranych modeli telewizorów Samsung pozwoli na skorzystanie z dedykowanej kolekcji z znanych platforma VOD. Mowa m.in. o HBO GO, Showmax, IPLA czy Eleven Sports.

Przy zakupie wybranych telewizorów z linii Samsung QLED TV lub innych modeli z 2018 roku można odebrać vouchery, umożliwiające dostęp do czterech wybranych przez użytkownika aplikacji. W ofercie znalazły się HBO GO, Showmax, IPLA, FilmBox Live, player+, VoD Onet oraz ELEVEN SPORTS.

Wprowadzając linię telewizorów QLED w 2017 roku, Samsung po raz pierwszy zaprezentował ofertę Smart Pack i tym samym zaproponował ekskluzywny pakiet, gdzie w parze ze świetnej jakości dużym ekranem szła zróżnicowana oferta treści wideo. Dziś promocyjna oferta powraca w jeszcze lepszej, bogatszej wersji.

Samsung Smart Pack 2018 oferuje specjalny dostęp do serwisów VOD

Po raz pierwszy widzowie kupujący nowe telewizory Samsung QLED 2018 oraz inne modele z serii na 2018 rok o przekątnej ekranu 65 cali i większej, sami skomponują swój promocyjny Smart Pack. Będą mogli cieszyć się bogatą ofertą seriali HBO, największymi ligami piłkarskimi, turniejami siatkarskimi, filmami Disney’a lub polskimi i zagranicznymi hitami filmowymi w player+ na dużym ekranie i w świetnej jakości.

Smart Pack daje dostęp do takich platform jak HBO GO, Showmax, IPLA, Filmbox, Player+, VOD oraz Eleven Sports

Pakiet Smart Pack to unikalna na polskim rynku oferta, dzięki której użytkownicy będą mogli wybrać do 4 z 7 serwisów VOD. Wśród nich znajdują się HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy).

Jak skorzystać z promocji?W tym roku odbiór benefitu będzie jeszcze łatwiejszy. Powstała dedykowana aplikacja, którą posiadacze nowych telewizorów QLED TV i innych objętych promocją znajdą na swoim Smart TV. Po zakupie objętych promocją produktów wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • uruchomić telewizor i wejść do aplikacji Smart Pack;
  • pobrać w aplikacji Smart Pack unikalny numer produktu i wpisać unikalny numer seryjny telewizora;
  • wybrać 4 z 7 dostępnych aplikacji i odebrać vouchery aktywacyjne.

Promocja trwa od 7 kwietnia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania puli voucherów. Pakiet Smart Pack 2018 można odebrać w terminie do 30 dni od daty zakupu produktu. Z kolei vouchery aktywować w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania. Regulamin promocji i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.smartpack2018.samsung.pl.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: