NewsPromocje VOD

Ekskluzywny pakiet VoD dla kupujących telewizor Samsung

Zakup wybranych modeli telewizorów Samsung pozwoli na skorzystanie z dedykowanej kolekcji z znanych platforma VOD. Mowa m.in. o HBO GO, Showmax, IPLA czy Eleven Sports.

Przy zakupie wybranych telewizorów z linii Samsung QLED TV lub innych modeli z 2018 roku można odebrać vouchery, umożliwiające dostęp do czterech wybranych przez użytkownika aplikacji. W ofercie znalazły się HBO GO, Showmax, IPLA, FilmBox Live, player+, VoD Onet oraz ELEVEN SPORTS.

Wprowadzając linię telewizorów QLED w 2017 roku, Samsung po raz pierwszy zaprezentował ofertę Smart Pack i tym samym zaproponował ekskluzywny pakiet, gdzie w parze ze świetnej jakości dużym ekranem szła zróżnicowana oferta treści wideo. Dziś promocyjna oferta powraca w jeszcze lepszej, bogatszej wersji.

Samsung Smart Pack 2018 oferuje specjalny dostęp do serwisów VOD

Po raz pierwszy widzowie kupujący nowe telewizory Samsung QLED 2018 oraz inne modele z serii na 2018 rok o przekątnej ekranu 65 cali i większej, sami skomponują swój promocyjny Smart Pack. Będą mogli cieszyć się bogatą ofertą seriali HBO, największymi ligami piłkarskimi, turniejami siatkarskimi, filmami Disney’a lub polskimi i zagranicznymi hitami filmowymi w player+ na dużym ekranie i w świetnej jakości.

Smart Pack daje dostęp do takich platform jak HBO GO, Showmax, IPLA, Filmbox, Player+, VOD oraz Eleven Sports

Pakiet Smart Pack to unikalna na polskim rynku oferta, dzięki której użytkownicy będą mogli wybrać do 4 z 7 serwisów VOD. Wśród nich znajdują się HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy).

Jak skorzystać z promocji?W tym roku odbiór benefitu będzie jeszcze łatwiejszy. Powstała dedykowana aplikacja, którą posiadacze nowych telewizorów QLED TV i innych objętych promocją znajdą na swoim Smart TV. Po zakupie objętych promocją produktów wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • uruchomić telewizor i wejść do aplikacji Smart Pack;
  • pobrać w aplikacji Smart Pack unikalny numer produktu i wpisać unikalny numer seryjny telewizora;
  • wybrać 4 z 7 dostępnych aplikacji i odebrać vouchery aktywacyjne.

Promocja trwa od 7 kwietnia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania puli voucherów. Pakiet Smart Pack 2018 można odebrać w terminie do 30 dni od daty zakupu produktu. Z kolei vouchery aktywować w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania. Regulamin promocji i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.smartpack2018.samsung.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL