NewsPolecamyPolsat GO

Telewizja Polsat rusza z darmowym serwisem Polsat GO

Po zamknięciu IPLI, treści Telewizji Polsat zostaną przeniesione do platformy Polsat GO

Grupa Polsat Plus rozpoczęła rebranding swoich wiodących marek. Efektem jest nowy serwis Telewizji Polsat pod nazwą Polsat GO.

IPLA pożegna się ze swoimi widzami i przygotuje się do rebrandingu, co pozwoli na powstanie serwisu Polsat Box GO. Będzie to w pełni płatny serwis, dlatego fani seriali i programów Telewizji Polsat znajdą swój nowy multimedialny dom. Powstaje darmowa usługa pod nazwą Polsat GO.

Polsat Go – nowy serwis i aplikacja z treściami Telewizji Polsat

Polsat Go będzie nowym serwisem i aplikacją Grupy, która będzie oferowała online bezpłatny dostęp do najlepszych treści Telewizji Polsat w modelu z reklamami.

Widzowie, którzy nadal będą chcieli oglądać swoje ulubione seriale, takie jak „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość”, czy „Komisarz Mama”, będą musieli przejść do nowego serwisu. W bibliotece Polsat GO znajdą się darmowe treści znane z anteny Telewizji Polsat.

Oprócz znanych nam wyżej wymienionych seriali, użytkownicy będą mogli oglądać również programy rozrywkowe. Mowa m.in. o takich formatach jak „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „Ninja Warrior Polska”. Nie zabraknie także uśmiechu oglądając kolejne odcinki „Kabaretu na żywo”.

Nowa aplikacja Polsat GO już niebawem!

Grupa Polsat Plus jeszcze nie poinformowała, kiedy zadebiutuje nowy serwis Polsat GO. Wiemy jednak, że już niebawem dowiemy się więcej na ten temat. A także na temat nowych aplikacji na różnych urządzeniach. Pobranie tych aplikacji, jak również użytkowanie i oglądanie będzie w pełni bezpłatne. Użytkownicy będą jedynie musieli pogodzić się z reklamami, które będą przerywać oglądanie treści Telewizji Polsat.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!