News

Telewizja JAMBOX przyłącza się do akcji Oglądaj legalnie

Operator Telewizji Jambox wesprze akcję Związku Pracodawców Branży Internetowej pt. „Oglądaj legalnie”. To kolejny podmiot wspierający legalną kulturę.

SGT S.A., operator Telewizji JAMBOX, wspiera prowadzoną przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska akcję „Oglądaj Legalne”. Celem inicjatywy jest pomoc w rozpoznawaniu treści legalnie dystrybuowanych od tych, które są rozpowszechniane bez zgody właścicieli.

Oglądaj legalnie to szczytny cel edukacji konsumowania treści od dystrybutorów i autorów treści wideo

Akcja „Oglądaj legalne” polega na przyznawaniu znaku jakości podmiotom udostępniającym treści audio i wideo oraz towarzyszące im materiały dodatkowe. Udostępnianie powyższych materiałów musi odbywać się zgodnie z przepisami prawa, w szczególności na podstawie nabytych przez tych przedsiębiorców odpowiednich licencji lub innych stosownych uprawnień. Do grona podmiotów, które dbają o legalny przekaz dołączyła właśnie Telewizja JAMBOX.

Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyskała ponad 11 tysięcy nowych odbiorców. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera ponad 55 tysięcy abonentów na blisko 80 tysiącach dekoderów.

Usługi pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. Więcej informacji na temat oferty telewizji JAMBOX znajduje się pod adresem: www.jambox.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Oglądaj Legalne” dostępne są na stronie www.ogladajlegalne.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!