News

T-Mobile z ofertą na kartę dla widzów serwisów e-video/VoD

Magentowy operator telekomunikacyjny T-Mobile przygotował ofertę Supernet Video. Klienci posiadający ofertę pre-paid mogą oglądać materiały wideo bez utraty transmisji danych.

T-Mobile jakiś czas temu wprowadził pakiet Supernet Video pozwalający na oglądanie materiałów wideo bez końca. Oferta do tej pory była dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu w magentowej sieci. Teraz wszyscy klienci operatora mogą cieszyć się z oglądania w serwisach e-video i VoD bez strachu o swoje limity danych.

T-Mobile rozdaje pakiet Supernet Video dla klientów pre-paid

Od teraz, klienci posiadający starter T-Mobile mają włączoną usługę Supernet Video. Pakiet jest dostępny w ramach oferty no limit 25 zł + 5 zł. Oznacza to, że za łącznie 30 zł można mieć nielimitowane rozmowy i SMSy/MMsy oraz 10GB internetu i oczywiście usługę Supernet Video.

Pakiet pozwala na oglądanie bez zużywania pakietu danych. Użytkownicy oglądających w poniższych serwisach mogą być spokojni o to, że podczas seansu nie zostanie pobrany ani jeden megabajt.

Serwisy VoD i e-video w pakiecie Supernet Video od T-Mobile
Serwisy VoD i e-video w pakiecie Supernet Video od T-Mobile

Prawie wszystkie popularne serwisy streamujące materiały wideo są zawarte w pakiecie. Z przyczyn konkurencyjnych, w zestawieniu zabrakło największej internetowej telewizji IPLA (powiązana z Plusem, z konkurencyjnym operatorem telekomunikacyjnym). Nie wiadomo jednak, dlaczego na liście serwisów VoD nie ma platformy HBO GO.

W pakiecie nie ma również oferty telewizyjnej od T-Mobile, gdyż brak pobierania transmisji danych jest już w tej usłudze.

Jak aktywować Supernet Video?

Zarządzaj usługami w aplikacji Mój T-Mobile lub w bezpłatnym menu *104# gdzie możesz aktywować, dezaktywować usługi, sprawdzać status lub dokupić pakiet danych.

Przypominamy, że pakiet jest dostępny także dla abonentów post-paid i kosztuje 5 zł za miesiąc. Dodatkowo, aby cieszyć się z najlepszą jakością oglądanych materiałów, istnieje wyższy pakiet za 15 zł per miesiąc. Użytkownicy kart pre-paid mogą również przetestować usługę aktywując ją na 5 dni, np. tylko podczas organizowania maratonu z jakimś serialem. Taki pakiet kosztuje jedynie 5 zł.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na TEJ stronie.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: