News

T-Mobile z ofertą na kartę dla widzów serwisów e-video/VoD

Magentowy operator telekomunikacyjny T-Mobile przygotował ofertę Supernet Video. Klienci posiadający ofertę pre-paid mogą oglądać materiały wideo bez utraty transmisji danych.

T-Mobile jakiś czas temu wprowadził pakiet Supernet Video pozwalający na oglądanie materiałów wideo bez końca. Oferta do tej pory była dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu w magentowej sieci. Teraz wszyscy klienci operatora mogą cieszyć się z oglądania w serwisach e-video i VoD bez strachu o swoje limity danych.

T-Mobile rozdaje pakiet Supernet Video dla klientów pre-paid

Od teraz, klienci posiadający starter T-Mobile mają włączoną usługę Supernet Video. Pakiet jest dostępny w ramach oferty no limit 25 zł + 5 zł. Oznacza to, że za łącznie 30 zł można mieć nielimitowane rozmowy i SMSy/MMsy oraz 10GB internetu i oczywiście usługę Supernet Video.

Pakiet pozwala na oglądanie bez zużywania pakietu danych. Użytkownicy oglądających w poniższych serwisach mogą być spokojni o to, że podczas seansu nie zostanie pobrany ani jeden megabajt.

Serwisy VoD i e-video w pakiecie Supernet Video od T-Mobile
Serwisy VoD i e-video w pakiecie Supernet Video od T-Mobile

Prawie wszystkie popularne serwisy streamujące materiały wideo są zawarte w pakiecie. Z przyczyn konkurencyjnych, w zestawieniu zabrakło największej internetowej telewizji IPLA (powiązana z Plusem, z konkurencyjnym operatorem telekomunikacyjnym). Nie wiadomo jednak, dlaczego na liście serwisów VoD nie ma platformy HBO GO.

W pakiecie nie ma również oferty telewizyjnej od T-Mobile, gdyż brak pobierania transmisji danych jest już w tej usłudze.

Jak aktywować Supernet Video?

Zarządzaj usługami w aplikacji Mój T-Mobile lub w bezpłatnym menu *104# gdzie możesz aktywować, dezaktywować usługi, sprawdzać status lub dokupić pakiet danych.

Przypominamy, że pakiet jest dostępny także dla abonentów post-paid i kosztuje 5 zł za miesiąc. Dodatkowo, aby cieszyć się z najlepszą jakością oglądanych materiałów, istnieje wyższy pakiet za 15 zł per miesiąc. Użytkownicy kart pre-paid mogą również przetestować usługę aktywując ją na 5 dni, np. tylko podczas organizowania maratonu z jakimś serialem. Taki pakiet kosztuje jedynie 5 zł.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na TEJ stronie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!