NetflixNews

Netflix stawia na nowy serial „Szkoła dla elity” – nakręcony w jakości 4K

Netflix mocno stawia na nowy, hiszpański serial „Szkoła dla elity”. Dla fanów „Domu z papieru” może okazać się kolejnym hitem.

Platforma Netflix konsekwentnie realizuje swoją strategię o rozwój europejskich produkcji. Po głośnym tytule „Dom z papieru”, serwis VOD zdecydował się na kolejny serial z tamtego rynku. Klaps padł na „Szkołę dla elity” – młodzieżowa produkcja z elementami kryminalnymi. O sukcesie mogą decydować również aktorzy, którzy zostali żywcem wycięci z „Domu z papieru”.

„Szkoła dla elity” to serial mocno pompowany przez Netfliksa

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?

O młodzieńczej, pozornej naiwności i niewinności, o miłości i seksie, o bogactwie i pozycji wśród rówieśników. Wszystko doprowadza do morderstwa… Czy za zabójstwo odpowiadają nowi uczniowie? A może jeden z nowobogackich „szczeniaków” pokazał, że o jest jego terytorium?

Odpowiedzi na powyższe pytania być może uzyskamy w ośmioodcinkowym serialu, który zadebiutuje już 5 października na platformie Netflix.

W drugiej, oryginalnej produkcji z Hiszpanii ponownie spotkają się gwiazdy „Domu z papieru”: Maria Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente.

Na planie serialu zobaczymy także zupełnie nowych aktorów: Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico i debiutujący Omar Ayuso. W serialu wystąpi także jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek i piosenkarek w Meksyku – Danna Paola.

„Szkoła dla elity” w jakości Ultra HD 4K

Jak zapowiada Netflix, nowy serial „Élite” nakręcono w najwyższej jakości obrazu 4K, dostępnej na platformie. Oznacza to, że przy dobrym internecie i najwyższym planie taryfowym Premium, użytkownicy będą mogli obejrzeć produkcję w jakości 4K.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL