News

Styczniowe premiery filmowe w serwisach Chili TV, Netflix, VOD i Cineman VOD

Serwisy z wideo na życzenie  przygotowały noworoczne premiery filmowe. Sprawdź ramówkę i daty publikacji w serwisach Chili TV, Netflix, VoD i Cineman VOD.

Netflix skupia się głównie na swoich własnych produkcjach. Oprócz niżej wymienionych filmów należy zwrócić uwagę na nadchodzącą produkcję „Seria niefortunnych zdarzeń”, o której pisaliśmy tutaj. Z kolei VOD.pl zaprosił do swojej ramówki wielkich reżyserów – więcej o tym tutaj. Najnowsze filmy będziemy mogli śledzić włączając Chili TV i Cineman VOD.

Rozkład publikacji:

02.01 – Meet the Blacks – Chili TV
Carl razem z rodziną przeprowadzają się z Chicago do Beverly Hills. W tym samym dniu władze miasta ogłaszają, że przez 12 godzin wszystkie przestępstwa są legalne, a ich sprawcy nie poniosą żadnych konsekwencji.

03.01 – Coin heist – Netflix
Dramat rodziców i ich dzieci – miejscowa szkoła zostanie zamknięta z powodu kryzysu. Czterej śmiałkowie postanawiają wpłacić 10 milionów dolarów na rzecz instytutu. Krok pierwszy? Włamać się do państwowej Miennicy.

04.01 – Morgan – Chili TV
Konsultantka musi zdecydować, czy przerwać sztuczne życie stworzone w środowisku laboratoryjnym.

05.01 – MechaniK: Konfrontacja – Cineman VOD

Mechanik: Konfrontacja w reżyserii Dennisa Gansela to kontynuacja widowiskowego thrillera „Mechanik: Prawo zemsty”. Jason Statham po raz kolejny wciela się w postać nieprawdopodobnie skutecznego killlera, którego zabójstwa pozorowane na wypadki są praktycznie niewykrywalne.

05.01 – Szkoła moich koszmarów – Cineman VOD

Opowieść o odwiecznej walce uczniów z nauczycielami tyranami.

13.01 – Clinical – Netflix
Thriller, w którym śledzimy losy psychiatry starającej się powrócić do normalnego życia po tym, jak została brutalnie zaatakowana. Niestety nie jest w stanie uciec od swojej przeszłości…

13.01 – Nerve – Cineman VOD

Nerve to thriller opowiadający o niszczycielskim wpływie wirtualnej rzeczywistości na życie młodych ludzi. Spokojna dziewczyna z prowincji marząca o życiu w Nowym Jorku pewnego dnia postanawia zagrać w nową grę sieciową.

13.01 – Neon Demon – Cineman VOD

Dramat rodem z bezwzględnego świata mody.

13.01 – Neon Demon – VOD
Ekscentryczny twórca znany z prowokacyjnych i pięknych wizualnie filmów tym razem zabiera nas do skąpanego w światłach neonów Los Angeles. Tam poznajemy tajemniczą Jesse (hipnotyzująca Elle Fanning), która do Miasta Aniołów przyjeżdża po to, aby rozpocząć karierę modelki. Wkrótce na swojej drodze spotka ludzi z branży, którzy owładnięci obsesją cielesnego piękna, zaczną żerować na jej młodości i witalności. Bo przecież piękno dla wielu jest wszystkim…

13.01 – Stacja Fruitvale – VOD
Stacja Fruitvale to oparta na faktach historia ostatniego dnia z życia Oscara Granta, 22-letniego afroamerykańskiego chłopaka, który w sylwestrową noc został zastrzelony przez policjanta na tytułowej stacji metra w kalifornijskim Oakland.

16.01 – Bociany – Chili TV
Bociany od dłuższego czasu nie zajmują się roznoszeniem dzieci. Jednak przez pomyłkę otrzymują zlecenie na doręczenie niemowlaka.

17.01 – Sługi boże – VOD
Główny bohater – grany przez Bartłomieja Topę komisarz Warski – bada sprawę młodej Niemki, członkini chóru gregoriańskiego, która rzuciła się z wieży kościoła we Wrocławiu. Frapująca intryga, narastające z każdą minutą napięcie i największe gwiazdy polskiego kina – fani kryminalnych zagadek nie mogą przejść obok takiego tytułu obojętnie.

18.01 – Destrukcja – Chili TV
Bankier, utraciwszy żonę w wypadku samochodowym, szuka sposobu na zmianę swojego życia.

20.01 – Take the 10 – Netflix
Dwoje przyjaciół haruje aż do utraty sił jako kasjerzy aby zarobić na koncert ich marzeń. W filmie śledzimy zwariowane wydarzenia w dążeniu do zrealizowania ich celu.

20.01 – Komuna – VOD
Anna (Trine Dyrholm) ma dość mieszczańskiego życia. Wraz z mężem decyduje się więc na eksperyment. W wielkiej willi, którą niespodziewanie odziedziczyli w spadku, zakładają hipisowską komunę, która ma zerwać z marazmem dnia codziennego. Do domu wprowadza się więc piątka bardzo osobliwych indywidualności, a my obserwujemy życie we wspólnocie, której członkowie razem niemal wszystko robią razem. Przyjaźń, miłość i tolerancja żyjącej pod jednym dachem grupy ludzi zostaje jednak wystawiona na próbę w momencie, gdy mąż Anny chce, aby do komuny dołączyła znacznie młodsza dziewczyna, w której się zakochał.

20.01 – Śmietanka towarzyska – VOD
Głównym bohaterem 46. już filmu amerykańskiego reżysera jest niepoprawny romantyk Bobby (Jesse Eisenberg), który w nadziei na wielką karierę, przyjeżdża do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka (Steve Carell) – agenta największych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart), w której zakochuje się bez pamięci. Chłopak nie ma jednak pojęcia, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

20.01 – Nowe przygody Alladyna – Cineman VOD

Wyreżyserowany przez Arthura Benzaquen film ukazuje w krzywym zwierciadle historię legendarnego Aladyna, jego wiernego dżina, wspaniałego sułtańskiego dworu i dwóch przypadkowych złodziejaszków którzy trafiają do tego niezwykłego świata.

20.01 – Komuna – Cineman VOD

Historia o buncie przeciw mieszczańskiemu stylowi życia.

23.01 – Sekretne życie zwierzaków domowych – Chili TV
Gdy ludzie opuszczają dom, zwierzęta prowadzą życie pełne przygód i intryg.

24.01 – Aż do piekła – VOD
Dwaj bracia – zdesperowany ojciec Toby (Chris Pine) oraz były skazaniec Tanner (Ben Foster) – postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się bez większych komplikacji, jednak wkrótce w pościg za braćmi wyrusza Marcus Hamilton (Jeff Bridges), nieustępliwy Strażnik Teksasu. „Aż do piekła” to przesiąknięta ciekawymi zdjęciami Teksasu i świetną muzyką niezastąpionego Nicka Cave’a i Warrena Ellisa wnikliwa opowieść o braterskiej miłości i wątłym micie „amerykańskiego snu”. Dziki Zachód odarty z baśniowości i nadziei

25.01 – Osobliwy dom Pani Peregrine – Chili TV
Jakub przyjeżdża na tajemniczą wyspę, by odkryć prawdę o dziwnym domu, w którym mieszkał jego dziadek.

26.01 – Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – Chili TV
Jack Reacher powraca do kwatery głównej swojego oddziału, gdzie nieoczekiwanie zostaje oskarżony o zabójstwo sprzed szesnastu lat.

27.01 – iBoy – Netflix
16 letni chłopak chciał powstrzymać brutalny gang, który zaatakował jego dziewczynę. Wówczas został postrzelony i zapadł w śpiączkę. Wkrótce odkrywa, że wszystko co ma zawarte w telefonie jest umieszczone w jego głowie. Nadzwyczajna moc pozwoli mu na wykorzystanie wiedzy i technologii aby zemścić się na gangu.

27.01 – Blair Witch – Cineman VOD

Wściekła Blair znów zaatakuje niewinnych ludzi. Tym razem będą to studenci, którzy wtargną do Black Hils – matecznika wiedźmy, w poszukiwaniu śladów dawno zaginionej dziewczyny.

27.01 – Znajdź mnie – Cineman VOD

Wciągający thriller z Aaronem Paul – gwiazdą serialu „Breaking Bad”. Kochali się, razem mieszkali, spędzali cudowne chwile na marzeniach o wspólnej przyszłości. Dawid nie widział świata poza Claire, a ona odwzajemniała jego uczucia. Jednak pewnego ranka chłopak obudził się sam. Claire nie było obok…

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: