Bajki VODMultimedia GONews

Strefa Dzieci w multimedia GO dostępna offline

Zabierz bajki dla swoich maluchów na wakacje. Materiały można odtwarzać bez dostępu do internetu.

Usługa Multimedia GO oferuje pakiet Strefa Dzieci, w ramach którego najmłodsi mogą oglądać bezpiecznie bajki. Teraz także bez dostępu do internetu.

Pod reklamowym hasłem „Zabierz ze sobą bajki na wakacje” operator kablowy Multimedia Polska zachęca do skorzystania z oferty. Dzięki platformie multimedia GO, rodzice będą mogli pobrać bajki na urządzenia mobilne i odtwarzać je swoim pociechom na urządzeniach mobilnych. Dzieci mogą cieszyć się z rozrywki gdziekolwiek będą, nawet bez dostępu do internetu.

To dobra wiadomość zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Pobranie bajek na tablet czy smartfon umili dzieciom wakacyjną podróż czy pobyt w miejscach, w których nie ma zasięgu internetu. – mówi Edyta Bukowska, dyrektor Departamentu Programmingu Multimedia Polska.

Jak działa Strefa dzieci w multimedia GO?

Aby odtwarzać bajki bez dostępu do internetu należy wykupić pakiet Strefa Dzieci oraz pobrać aplikację multimedia GO na smartfony bądź tablety. Następnie należy wybrać zakładkę „Strefa Dzieci” i wypożyczyć dany materiał. Przy tytule trzeba rozwinąć listę odcinków, na której pojawi się ikonka ze strzałką w dół. Dzięki temu bajka zostanie pobrana na urządzenie mobilne.

W porównaniu do Netfliksa (i jego ograniczeń przy pobieraniu) operator kablowy nie wprowadził limitów. Jedyne ograniczenie jakie może wystąpić to pojemność pamięci urządzenia, na które ściągane są filmy dla dzieci.

Biblioteka Strefy Dzieci, czyli filmów, bajek i programów edukacyjnych jest obszerna. Znajduje się w niej ponad 2 tys. bajek podzielonych na 4 kategorie: dla najmłodszych (od 2 do 6 lat), starszaków (od 7 do 14 lat), programy edukacyjne, piosenki i audiobooki. Ostatnie nowości to nowe sezony najpopularniejszych seriali: Masza i niedźwiedź, Baranek Shaun, to Timny, My Little Pony, Littlest Pet Shop.

Strefa Dzieci dostępna jest już od 9,99 zł w umowie na 12 miesięcy.

Pakiet dziecięcy jest oferowany w ramach usługi multimedia GO, która właśnie wystartowała. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Cała biblioteka jest dostępna dla wszystkich, abonenci mogą sprawdzić bajki zanim zdecydują się na zakup pakietu. Lista filmów i bajek jest dostępna pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL