News

Stacja telewizyjna TVN Meteo przechodzi do internetu

Nikt już nie ma wątpliwości, że przyszłość telewizji jest w internecie. TVN Meteo kończy nadanie w tradycyjnym modelu i przenosi się całkowicie do sieci.

Kanał TVN Meteo w telewizji został zastąpiony nową stacją HGTV Home & Garden, a sam przenosi się całkowicie do internetu. Programy nadawane na TVN Meteo będą teraz dostępne online, w dalszym ciągu na żywo, choć sama ramówka ulegnie zmianie.

Od teraz można oglądać stację na stronie tvnmeteo.pl, gdziekolwiek i na wielu platformach. Najbardziej pogodowy serwis zyska także nową aplikację na urządzeniach mobilnych. Oprócz aktualnej prognozy pogody, będą tam dostępne informacje oraz możliwość obejrzenia kanału na żywo.

Przejście z tradycyjnego modelu do internetu zostało wymuszone przez rynek, który zweryfikował zapotrzebowanie (a raczej jego marginalne zainteresowanie) ową stacją. Amerykański właściciel postanowił zastąpić dotychczasowy kanał zupełnie nowym, który właśnie zadebiutował na polskim rynku – HGTV Home & Garden.

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: