Biblioteka VODDAZNNewsSport VOD
Popularne

Sportowa platforma DAZN wchodzi do Polski!

Polscy fani sportu długo czekali na tę wiadomość. Platforma streamingowa DAZN z transmisjami sportowymi nareszcie wchodzi do naszego kraju!

Jako pierwsi informowaliśmy o tym, że nad platformą DAZN pracuje polski zespół. Kwestią czasu było wejście platformy z transmisjami sportowymi do naszego kraju. Już 2 maja odbędzie się jedna z pierwszych transmisji z bokserskiego święta Cinco de Mayo, na którym wystąpi Canelo Alvarez – gwiazda meksykańskiego boksu. W ciągu najbliższych tygodni poznamy pełną ofertę oraz ceny dostępu.

DAZN oficjalnie w Polsce! Treści sportowe zyskują na znaczeniu na naszym rynku

Serwis DAZN jest wiodącym serwisem streamingowym z transmisjami sportowymi. Już niebawem rozszerzy swoją działalność na ponad 200 krajów, w tym także Polskę. Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na DAZN będzie walka gwiazdy boksu, Canelo Alvareza, która odbędzie się w sobotę 2 maja podczas meksykańskiego święta Cinco de Mayo.

W pierwszej fazie światowej ekspansji DAZN skoncentruje się na anglojęzycznym serwisie poświęconym boksowi. Decyzja ta wynika ze znacznych inwestycji poczynionych przez firmę w ciągu ostatnich dwóch lat. Środki pieniężne są przeznaczane nie tylko na licencje, ale także na rozwój w sport. DAZN posiada prawa do wielu najlepszych firm promujących boks na świecie. Przede wszystkim Golden Boy Promotions, Matchroom Boxing USA oraz GGG Promotions. W efekcie serwis zaoferuje najwyższej jakości treści, obejmujące walki mistrzów boksu. Wspomnianego już Alvareza, a także Gennadiyego „GGG” Golovkina. We wspomnianych treściach zobaczymy również produkcje oryginalne, dostępne przez cały rok.

Walki bokserskie motorem napędowym w globalnej inwestycji serwisu DAZN

Już tej wiosny większość rynków zyska dostęp do platformy DAZN i jej niezrównanej oferty walk bokserskich. Na naszej liście zawodników klasy mistrzowskiej znajdują są najbardziej popularni sportowcy świata. Planujemy z nimi wieloletnią współpracę i idącą za tym organizacje spektakularnych międzynarodowych wydarzeń — komentuje John Skipper, Prezes Zarządu Grupy DAZN.

Oprócz imprez sportowych transmitowanych na żywo, DAZN oferuje stale rosnące archiwum walk. Nie brakuje również programów na temat sportowców oraz produkcji oryginalnych. Mowa m.in. o „40 DAYS”, „The Making Of” czy „ONE NIGHT”.

Dotychczas z usługi mogli korzystać użytkownicy w dziewięciu krajach na czterech kontynentach, m.in. w Austrii, w Brazylii, w Kanadzie, w Niemczech, we Włoszech, w Japonii, w Hiszpanii, w Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. W 2020 roku serwis streamingowy DAZN będzie dostępny w ponad 200 krajach.

Transmisje sportowe online także na urządzeniach mobilnych i Smart TV

Aplikacja DAZN będzie dostępna globalnie na większości urządzeń w trybie online. W tym na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach PC. A także na urządzeniach domowych, takich jak telewizory Smart TV, przystawki Smart TV oraz konsole do gier.

Użytkownicy z rynków, gdzie platforma nie jest obecnie dostępna, zainteresowani ofertą DAZN mają możliwość uzyskania wcześniejszego dostępu za pośrednictwem społeczności DAZN beta. Rejestracja jest otwarta na stronie DAZN.com. Oficjalne zaproszenia zostaną wysłane do chętnych w tym miesiącu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!