NewsSport VODVoD

E-sport wchodzi do ramówki jesiennej Onetu. Poznajcie pełny program

W ramówce jesiennej Onetu zobaczymy nowości „Misja esport” i „Prosto w Szczenę”. Do zobaczenia także „Misja futbol” oraz „Magazyn Ekstraklasy”.

Sportowych emocji nie zabraknie w jesiennej ramówce Onetu i serwisu VOD.pl. W nadchodzących odcinkach dowiemy się, dlaczego Wojciech Szczęsny został stażystą w Onecie oraz czy zadzwoni do Cristiano Ronaldo. Wszystko w programie „Prosto w Szczenę” z współudziałem Łukasza Wiśniowskiego. Nowością na platformie będzie także spin-off „Misji futbol„, czyli „Misja esport„. Fani polskiej piłki nożnej ponownie zobaczą „Magazyn Ekstraklasy„.

Prosto w Szczenę | Nowość | Wojciech Szczęsny, Łukasz Wiśniowski

Autorski program duetu piłkarsko-dziennikarskiego Wojciech Szczęsny – Łukasz Wiśniowski. Podczas konferencji prasowej w żarcie powiedziano, że piłkarz został praktykantem w Onecie. O co chodzi? Więcej na temat programu znajdziecie pod TYM adresem.

Odcinki pojawią się już niedługo w serwisie VOD.pl, informacje o premierze przeczytamy na oficjalnej stronie ramówki jesiennej.

Wojciech Szczęsny, Łukasz Wiśniowski, Prosto w szczenę, Onet
Wojciech Szczęsny, Łukasz Wiśniowski, Prosto w szczenę, Onet

Misja esport | Nowość | Maciej „Sawik” Sawicki

Cotygodniowy program, w którym czterej topowi influencerzy omawiają najważniejsze wydarzenia ze świata e-sportu.

Publicystyczna formuła gwarantuje analizy, ciekawostki, opinie i anegdoty dotyczące najciekawszych rozgrywek w Polsce i na świecie. W programie prezentujemy relacje z wyczynów polskich zawodników i polskich drużyn, najważniejszych e-sportowych imprez i turniejów oraz newsy, którymi żyje cały e-sportowy świat.

Maciej "Sawik" Sawicki w nowym programie "Misja esport" w Onecie
Maciej „Sawik” Sawicki w nowym programie „Misja esport” w Onecie

Program będzie dostępny na platformie VoD.pl, a informacje o dacie startu poznamy na oficjalnej podstronie ramówki jesiennej.

Misja futbol | 5 sezon | Michał Pol

Czterej znawcy futbolu w jednym miejscu dyskutują o tym, czym żyją miliony fanów piłki nożnej w Polsce.

W programie Michała Pola znani dziennikarze oceniają mecze i grę poszczególnych zespołów, piłkarzy, decyzje trenerów. W każdym sezonie toczą się zacięte rozgrywki piłkarskie w kraju i za granicą, więc tematów do dyskusji jest bardzo dużo.

Michał Pol po raz piąty z misją dla fanów piłki nożnej
Michał Pol po raz piąty z misją dla fanów piłki nożnej

Wszystkie odcinki dostępne są w serwisie VoD.pl pod TYM adresem.

Magazyn Ekstraklasy | 5 sezon | Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny

Program przygotowywany w studio Onetu w całości poświęcony jest wydarzeniom na boiskach Ekstraklasy.

Prowadzący, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, Tomasz Włodarczyk oraz ekspert Maciej Szczęsny rozmawiają co tydzień z zaproszonymi do studia gośćmi – dziennikarzami, piłkarzami, trenerami i ludźmi ze środowiska piłkarskiego – o wydarzeniach na murawie oraz poza nią.

Program zazwyczaj trwa 60 minut i jest dostępny na specjalnej stronie w pełni poświęconej Ekstraklasie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!