NewsShowMax

SNL Polska – Weekend Update powraca do Showmax

Platforma Showmax przymierza się do emisji najchętniej komentowanej części programu SNL Polska „Weekend Update”. Nie wiadomo, kiedy powróci pełna seria.

Powraca oryginalny program Showmax Polska – SNL Polska, w nieco okrojonej wersji. Firma zadecydowała na utrzymanie widowni tego formatu poprzez publikację quasi informacyjnego programu „Weekend Update” przedstawiającego najważniejsze wydarzenia w nieco komiczny sposób. Nowe odcinki pojawią się już 27 października.

SNL Polska – Weekend Update powraca do Showmax. Duet prowadzących bez zmian

Jak dowiedział się serwis VODnews.pl, w planach jest ok. 10 odcinków trwających po 15 minut. Każdy odcinek będzie pojawiał się w soboty, by podsumować minione wydarzenia w Polsce i na Świecie. Deut Laury Breszkiej i Kamila Prubana ponownie zobaczymy za stołem, omawiający na swój komiczny sposób, to co wydarzyło się w ostatnich dniach.  Sami zainteresowani twierdzą, że tego typu program wyjaśnia więcej niż możemy dowiedzieć się w oficjalnych programach informacyjnych. Autorzy szczerze podchodzą do tematu, a że jest śmieszniej, to tym lepiej.

Jak się okazuje, taka forma emisji części programu jest znana także w oryginale. Saturday Night Live w przerwie między sezonami emituje właśnie weekendowe podsumowania tego, co wydarzyło się głównie w Stanach Zjednoczonych. Według twórców tego formatu, jest to sposób na utrzymanie widowni, która oczekuje na nowy sezon.

Premierę pierwszego, powracającego odcinka zaplanowano na sobotę, 27 października o 21:00 na platformie Showmax.

SNL Polska powróci? Showmax nie ujawnia planów

Wszystko wskazuje na to, że oryginalny program „SNL Polska” może powrócić w niedalekiej przyszłości. Showmax oficjalnie niczego nie potwierdza. Format w polskiej odsłonie zadebiutował w grudniu ub. r.

Amerykański pierwowzór „Saturday Night Live” prowadziły zupełnie nieznane osobowości telewizyjne i taką strategię przyjęli przedstawiciele platformy Showmax. Jest to format realizowany pół żartem, pół serio. W każdym odcinku gość specjalny wciela się w rolę prowadzącego, a współtowarzyszą mu gospodarze programu. W polskiej edycji pojawi się aż jedenaście gospodarzy. W ramach programu będziemy mogli śledzić bieżące wydarzenia w Polsce i na Świecie (głównie ze sceny politycznej). Nie zabraknie również kontrowersyjnych tematów odnoszących się do tematyki religijnej, etnicznej czy orientacji seksualnej.

Gośćmi w pierwszej serii byli aktorzy Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Jakub Gierszał, Olga Bołądź. A także znany z Klanu Piotr Cyrwus oraz Piotr Gąsowski, Izabella MikoWeronika Rosati. W programie mogliśmy zobaczyć także przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej, tj. Igora Kwiatkowskiego oraz Katarzynę Pakosińską. W odcinkach na żywo wystąpili również takie osobistości telewizyjne jak Michał Piróg czy Filip Chajzer. Nie zabrakło również polityka Roberta Biedronia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!