NewsShowMax

SNL Polska – Weekend Update powraca do Showmax

Platforma Showmax przymierza się do emisji najchętniej komentowanej części programu SNL Polska „Weekend Update”. Nie wiadomo, kiedy powróci pełna seria.

Powraca oryginalny program Showmax Polska – SNL Polska, w nieco okrojonej wersji. Firma zadecydowała na utrzymanie widowni tego formatu poprzez publikację quasi informacyjnego programu „Weekend Update” przedstawiającego najważniejsze wydarzenia w nieco komiczny sposób. Nowe odcinki pojawią się już 27 października.

SNL Polska – Weekend Update powraca do Showmax. Duet prowadzących bez zmian

Jak dowiedział się serwis VODnews.pl, w planach jest ok. 10 odcinków trwających po 15 minut. Każdy odcinek będzie pojawiał się w soboty, by podsumować minione wydarzenia w Polsce i na Świecie. Deut Laury Breszkiej i Kamila Prubana ponownie zobaczymy za stołem, omawiający na swój komiczny sposób, to co wydarzyło się w ostatnich dniach.  Sami zainteresowani twierdzą, że tego typu program wyjaśnia więcej niż możemy dowiedzieć się w oficjalnych programach informacyjnych. Autorzy szczerze podchodzą do tematu, a że jest śmieszniej, to tym lepiej.

Jak się okazuje, taka forma emisji części programu jest znana także w oryginale. Saturday Night Live w przerwie między sezonami emituje właśnie weekendowe podsumowania tego, co wydarzyło się głównie w Stanach Zjednoczonych. Według twórców tego formatu, jest to sposób na utrzymanie widowni, która oczekuje na nowy sezon.

Premierę pierwszego, powracającego odcinka zaplanowano na sobotę, 27 października o 21:00 na platformie Showmax.

SNL Polska powróci? Showmax nie ujawnia planów

Wszystko wskazuje na to, że oryginalny program „SNL Polska” może powrócić w niedalekiej przyszłości. Showmax oficjalnie niczego nie potwierdza. Format w polskiej odsłonie zadebiutował w grudniu ub. r.

Amerykański pierwowzór „Saturday Night Live” prowadziły zupełnie nieznane osobowości telewizyjne i taką strategię przyjęli przedstawiciele platformy Showmax. Jest to format realizowany pół żartem, pół serio. W każdym odcinku gość specjalny wciela się w rolę prowadzącego, a współtowarzyszą mu gospodarze programu. W polskiej edycji pojawi się aż jedenaście gospodarzy. W ramach programu będziemy mogli śledzić bieżące wydarzenia w Polsce i na Świecie (głównie ze sceny politycznej). Nie zabraknie również kontrowersyjnych tematów odnoszących się do tematyki religijnej, etnicznej czy orientacji seksualnej.

Gośćmi w pierwszej serii byli aktorzy Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Jakub Gierszał, Olga Bołądź. A także znany z Klanu Piotr Cyrwus oraz Piotr Gąsowski, Izabella MikoWeronika Rosati. W programie mogliśmy zobaczyć także przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej, tj. Igora Kwiatkowskiego oraz Katarzynę Pakosińską. W odcinkach na żywo wystąpili również takie osobistości telewizyjne jak Michał Piróg czy Filip Chajzer. Nie zabrakło również polityka Roberta Biedronia.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: