Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsShowMax

Smarzowski i ShowMax wyprodukują polski serial „Gry o Tron”?

Wojtek Smarzowski w wywiadzie dla serwisu ShowMax i radia TOK FM wypowiedział się na temat realizacji seriali o Piastach. Sprawdź szczegóły.

Kilka dni temu Wojtek Smarzowski w rozmowie z Arkadiuszem Jakubikiem dla fanów serwisu ShowMax zajawił temat o nowym projekcie. Zobacz wywiad TUTAJ. Teraz w wywiadzie dla radia TOK FM rozwinął swoją myśl o serialu, w którym akcja będzie działa się w wczesnym średniowieczu.

Smarzowski zdradził, iż chciałby wyreżyserować serial o wczesnym średniowieczu, tj. o początkach państwa polskiego. W wywiadzie podkreślił, że interesują go wątki polityczne, sensacyjno-miłosne, a co najważniejsze, wątki o wierzeniach słowiańskich.

W rozmowie z dziennikarzem radiowym, reżyser powiedział:

Na razie pracują szare komórki w mojej głowie i w głowie Wojtka Rzehaka, z którym razem to piszemy. Chyba jesteśmy ustawieni na trzy sezony i szukamy pieniędzy, ponieważ to przedsięwzięcie jest karkołomne, bardzo kosztowne, międzynarodowe, z aktorami z całej Europy.

Podczas kolejnych pytań, Smarzowski odniósł się do współpracy z serwisem ShowMax. Reżyser twierdzi, że platforma VOD ma duże zaplecze finansowe, co daje ogromną nadzieję na dobre produkcje w Polsce.

To jest taki projekt, w który wejdę na pięć, sześć lat. I jeżeli teraz przygotuję sobie grunt, będę mógł pracować etapami. Dlatego próbuję skoordynować różnego rodzaju ruchy produkcyjno-finansowe, które zapewniłyby nam bezpieczeństwo i wiarę, że ten serial zrobimy.

Czy Smarzowski i ShowMax zrobią serial o Piastach? I czy będzie to polski odpowiednik „Gry o Tron” od HBO? Sam zainteresowany twierdzi, że porównanie z tytułem, który odniósł sukces na światowej arenie jest nie na miejscu. Jednak wierzy, że w Polsce jest miejsce na dobre i ambitne seriale.

Serial będzie produkowany najwcześniej w 2018 roku, zanim zaczną się zdjęcia, reżyser będzie chciał zrealizować jeden czy dwa projekty dotykające współczesnej historii.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!