NewsShowMax

Wywiad z Wojtkiem Smarzowskim dla serwisu ShowMax

Serwis ShowMax zorganizował live na fanpage’u na Facebooku. Gośćmi byli Wojtek Smarzowski oraz Arkadiusz Jakubik, który wcielił się w rolę prowadzącego.

Jak informowaliśmy (TUTAJ), w dniu wczorajszym odbył się LIVE z udziałem twórców filmu „Ksiądz” – z Wojtkiem Smarzowskim i Arkadiuszem Jakubikiem. Aktor podczas wywiadu wcielił się w rolę prowadzącego odpytując znanego reżysera. Goście specjalni odpowiadali na pytania pochodzące od fanów, którzy podczas transmisji zadawali w komentarzach.

W wywiadzie Smarzowski odniósł się do ewentualnej kontynuacji swojej najnowszej etiudy. Reżyser przyznał, że materiału podczas realizacji było znacznie więcej, a sama fabuła może być kontynuowana jeszcze przez trzy kolejne części. To, czy powstaną zależy od ShowMaxa. Jakubiak zapytał również o pomysł na temat związany z Kościołem – skąd się wziął? Smarzowski przyznał, że pochodzi z jego własnej obserwacji, z rzeczywistości która nas otacza.

Fani zapytali gościa o jego plany na reżyserię produkcji pełnometrażowej. Smarzowski zdradził, iż chciałby wyreżyserować serial o wczesnym średniowieczu, tj. o początkach państwa polskiego. W wywiadzie podkreślił, że interesują go wątki polityczne, sensacyjno-miłosne, a co najważniejsze, wątki o wierzeniach słowiańskich.

Podczas rozmowy pomiędzy gośćmi, również Jakubiak odpowiadał na pytania skierowane właśnie do niego. Aktor zdemontował plotkę jakoby brał udział w całej scenie kaskaderskiej. Arkadiusz przyznał, że część ujęć rzeczywiście należały do jego własnej osoby, aczkolwiek na tym polega – jak podkreśla odtwórca roli księdza – kino szlachetnego oszustwa.

Cały wywiad można obejrzeć w poniższym wideo:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL