NewsShowMax

ShowMax szaleje! Wszystkie odcinki TOP Gear już na platformie

Serwis ShowMax bez żadnej zapowiedzi w Wielki Piątek opublikował wszystkie odcinki programu TOP Gear z Jeremym Clarksonem na czele.

Na platformie ShowMax od czasu debiutu w naszym kraju sukcesywnie powiększa się biblioteka filmów i seriali. Jeszcze wczoraj informowaliśmy o premierze Fargo równolegle z emisją w TV. Dziś w serwisie pojawił się jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów motoryzacyjnych – TOP Gear. Subskrybenci platformy mogą zobaczyć aż 220 odcinków, czyli wszystkie sezony z oryginalnym składem.

TOP Gear – wszystkie odcinki

Program wyprodukowany przez brytyjską stację BBC pokazuje ciekawe testy i przeglądy pojazdów samochodowych. Jeremy Clarkson i jego ekipa testują pojazdy w różnych warunkach. Jak sprawdzają się samochody zgodnie z ich przeznaczeniem? To wszystko można sprawdzić w programie TOP Gear. W serwisie ShowMax znajdziemy 21 sezonów.

Materiały są dostępne w jakości HD, tj. 720p i z polską ścieżką dźwiękową i/lub z napisami. Nie wiadomo, czy serwis zdecyduje się na publikację nowszych odcinków w wyższej jakości 1080p. W przypadku starszych odcinków jest to niemożliwe, bowiem pierwsze epizody pojawiały się od 2002 roku. Wówczas nie było dostępnej jakości Full HD.

Po aferze z prowadzącym, stacja BBC zdecydowała się zmienić skład prowadzących. Jeremy Clakrson przeszedł do Amazona i stworzył nowy program The Grand Tour. To właśnie z tego powodu usługa Amazon Prime Video rozpoczęła globalną ekspansję.

Źródło zdjęcia: BBC

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL