NewsShowMax

ShowMax oficjalnie w Polsce. Wszystko co musisz wiedzieć o nowej usłudze

Dziś debiutuje nowa usługa VOD – ShowMax. W serwisie znajdą się lokalne produkcje, w tym polskie filmy i seriale. Zobaczcie szczegóły.

Już teraz można skorzystać z darmowego okresu próbnego przez 14 dni. W serwisie ShowMax dostępne są polskie filmy oraz nowe odcinki serialu satyrycznego „Ucho Prezesa”.

Za dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali zapłacimy 19,90 zł, Dzięki opcji współdzielenia konta – istnieje możliwość oglądania  na dwóch urządzeniach jednocześnie – będziemy mogli zapłacić niecałej 10 zł na osobę. To znacznie mniej niż obecny konkurent w postaci Netfliksa.

W ofercie znajdziemy materiały maksymalnie w jakości HD 720p. Według twórców, jest to idealna jakość dla standardowego łącza internetowego. W przyszłości mogą jednak pojawić się w wyższej jakości Ultra HD. W usłudze możemy podpiąć maksymalnie 5 urządzeń i jak już wcześniej wspomnieliśmy, można oglądać na dwóch platformach jednocześnie.

Płatność jest podobna do Netflixa, możemy zapłacić za pomocą kart płatniczych lub korzystając z konta PayPal. Dodatkowym atutem dla płatności jest możliwość dopisania usługi do rachunku za telefon.

ShowMax jest dostępny na różnych urządzeniach: Android TV, Apple TV, na telewizorach z opcją SMART – LG i Samsung. Ponadto z usługi możemy skorzystać za pomocą przystawki Chromecast i standardowo za pomocą przeglądarki na laptopach i komputerach.

Twórcy stawiają na polski kontent

Według zapowiedzi twórców ShowMax, na platformie streamingowej pojawią się oryginalne produkcje lokalne, w tym filmy i seriale.

Strategią afrykańskiej usługi streamingowej ShowMax jest produkcja lokalnego kontentu. Tak działa firma wszędzie tam, gdzie jest dostępna. Na dzisiejszej konferencji dowiedzieliśmy się o planach rozwoju z polskimi producentami.

Platforma stawia na polskiego widza chcąc mu wyjść na przeciw i zaoferować dostępne już polskie filmy, ale także własny kontent wyprodukowany we współpracy z lokalnymi dystrybutorami i producentami.

Oprócz krótkometrażowego filmu „Czerwony punkt” w reżyserii Vegi, na platformie pojawi się film pt. „Ksiądz„. Według zapowiedzi, będzie to opowieść w stylu czarnej komedii, a wyreżyseruje Wojtek Smarzowski. W główną rolę wcieli się Arkadiusz Jakubik. Premiera już 22 marca.

Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Ponadto, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, internetowy serial satyryczny „Ucho Prezesa” od grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju zadebiutuje w nowej usłudze ShowMax. Premierowe odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek.

Widzowie z YouTube mogą jednak spać spokojnie, wszystkie następne odcinki będzie można obejrzeć za darmo z kilkudniowym opóźnieniem.

Więcej o serialu TUTAJ.

Zapraszamy na nasz fanpage, polubcie profil i oglądajcie relacje na żywo: https://www.facebook.com/VODnewsPolska/

Zobaczcie nasze relacje:


Tagi
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: