NewsShowMax

ShowMax: Napisy na komputerze są za małe? Mamy na to sposób! (aktualizacja)

Użytkownicy korzystający z usługi ShowMax na komputerze skarżą się na zbyt małą czcionkę w napisach. Sprawdź, jak je powiększyć.

Widzowie platformy ShowMax oglądający swoje ulubione filmy i seriale na komputerze mogą mieć powód do frustracji. Wielu użytkowników skarży się, że napisy są zbyt małe, przez co prawie nieczytelne. Serwis VODnews zbadał sprawę i spieszy Wam z pomocą!

Opcja z myszką – aby powiększyć napisy (lub zmniejszyć) należy w w okienku włączonego materiału wcisnąć na klawisz CTRL i skorzystać z rolki wbudowaną w myszce. Wówczas napisy dostosują się do odpowiednich dla Was rozmiarów.

Opcja z klawiaturą – jeżeli nie macie dostępnej myszki, możecie zrobić tę samą operację klikając w klawisz CTRL i wciskając kilkakrotnie klawisz „+” (lub „-” jeśli chcemy zmniejszyć).

Powyższe opcje pozwolą Wam pozbyć się problemów z zbyt małymi napisami i cieszyć się z rozrywki, jaką przygotowała dla Was wspomniana platforma.

Tak wyglądają powiększone napisy 🙂

ShowMax zadebiutował w Polsce kilka dni temu i będzie konkurował nie tylko z Netfliksem. Do walki stanie także z polskimi dostawcami VOD, z takimi jak IPLA, Player czy VOD.pl.  Serwis oferuje dostęp do lokalnych treści, filmów (m.in Pittbull) oraz serialu „Ucho Prezesa”.  Ponadto, w bibliotece znajdują się seriale zagraniczne, które według zapowiedzi, będą sukcesywnie dodawane.

Na łamach naszego serwisu wielokrotnie informowaliśmy naszych czytelników o usłudze. Więcej o tym znajdziecie TUTAJ.

Aktualizacja, godz. 18:30

Firma na swoim fanpage’u odniosła się do pytań od użytkowników w sprawie napisów:Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL