NewsShowMax

ShowMax z lokalnymi produkcjami. Wkrótce nowe filmy i seriale

Według zapowiedzi twórców ShowMax, na platformie streamingowej pojawią się oryginalne produkcje lokalne, w tym filmy i seriale.

Strategią afrykańskiej usługi streamingowej ShowMax jest produkcja lokalnego kontentu. Tak działa firma wszędzie tam, gdzie jest dostępna. Na dzisiejszej konferencji dowiedzieliśmy się o planach rozwoju z polskimi producentami.

Platforma stawia na polskiego widza chcąc mu wyjść na przeciw i zaoferować dostępne już polskie filmy, ale także własny kontent wyprodukowany we współpracy z lokalnymi dystrybutorami i producentami.

Oprócz krótkometrażowego filmu „Czerwony punkt” w reżyserii Vegi, na platformie pojawi się film pt. „Ksiądz„. Według zapowiedzi, będzie to opowieść w stylu czarnej komedii, a wyreżyseruje Wojtek Smarzowski. W główną rolę wcieli się Arkadiusz Jakubik. Premiera już 22 marca.

W planach są również seriale. Na pytanie, czy produkcje będą mentalnie przypominać seriale typu „M jak miłość” czy „Pierwsza Miłość”, przedstawiciele stanowczo zaprzeczyli

Nam nie zależy na oglądalności, to oczywiście jest ważne, ale my chcemy mieć lojalnych widzów, którzy znajdą u nas produkcje na wysokim poziomie.

Według doniesień branżowych, firma dysponuje ogromnym budżetem do produkcji lokalnych filmów i seriali. Już teraz prowadzone są rozmowy z producentami, a także realizowane są już pierwsze scenariusze.

Pierwszym dystrybutorem polskim filmów dla nowej platformy jest Kino Świat.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL