NewsShowMax

ShowMax zapowiada premierę polskiego filmu „Ksiądz” (zwiastuny)

Już 22 marca br. na platformie ShowMax pojawi się premierowy film własnej produkcji „Ksiądz” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Serwis ShowMax zgodnie z obietnicą podczas konferencji prasowej, przygotowuje się do premiery filmu „Ksiądz” z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej. Strategią firmy jest produkcja lokalnych treści, co poprzedzał mini projekt pt. „Czerwony punkt” zrealizowany przez Patryka Vegę.

Zarówno pierwszy projekt, jak i ten nadchodzący nie jest jednak pełnometrażowym filmem. Ewan McGregor wziął udział w projekcie, który okazał się dłuższą formą spotu reklamującego wejście platformy ShowMax do Polski. Z kolei projekt pod okiem Wojciecha Smarzowskiego jest etiudą, a nie jak się wszyscy spodziewaliśmy – filmem pełnometrażowym.

W sieci pojawiły się zapowiedzi nowej produkcji, firma jednak nie ujawnia zarysu fabuły. W trzech zapowiedziach widzimy jednak klimat bardzo bliski dla reżysera Smarzowskiego. Jest niebezpiecznie, skażona rzeczywistość i realizm.

Zobacz zapowiedzi:

Premiera lokalnej produkcji odbędzie się już w najbliższą środę, tj. 22 marca w serwisie ShowMax.

To drugi projekt zrealizowany w ramach strategii firmy na naszym rodzimym rynku. Według zapowiedzi Macieja Sojki i informacji z branży, afrykańska platforma zamierza zainwestować ogromne pieniądze na polskie filmy i seriale. Platforma stawia na polskiego widza chcąc mu wyjść na przeciw i zaoferować dostępne już polskie filmy, ale także własny kontent wyprodukowany we współpracy z lokalnymi dystrybutorami i producentami.

Więcej o planach realizacji polskich produkcji pisaliśmy TUTAJ.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!