NewsShowMax

ShowMax zapowiada premierę polskiego filmu „Ksiądz” (zwiastuny)

Już 22 marca br. na platformie ShowMax pojawi się premierowy film własnej produkcji „Ksiądz” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Serwis ShowMax zgodnie z obietnicą podczas konferencji prasowej, przygotowuje się do premiery filmu „Ksiądz” z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej. Strategią firmy jest produkcja lokalnych treści, co poprzedzał mini projekt pt. „Czerwony punkt” zrealizowany przez Patryka Vegę.

Zarówno pierwszy projekt, jak i ten nadchodzący nie jest jednak pełnometrażowym filmem. Ewan McGregor wziął udział w projekcie, który okazał się dłuższą formą spotu reklamującego wejście platformy ShowMax do Polski. Z kolei projekt pod okiem Wojciecha Smarzowskiego jest etiudą, a nie jak się wszyscy spodziewaliśmy – filmem pełnometrażowym.

W sieci pojawiły się zapowiedzi nowej produkcji, firma jednak nie ujawnia zarysu fabuły. W trzech zapowiedziach widzimy jednak klimat bardzo bliski dla reżysera Smarzowskiego. Jest niebezpiecznie, skażona rzeczywistość i realizm.

Zobacz zapowiedzi:

Premiera lokalnej produkcji odbędzie się już w najbliższą środę, tj. 22 marca w serwisie ShowMax.

To drugi projekt zrealizowany w ramach strategii firmy na naszym rodzimym rynku. Według zapowiedzi Macieja Sojki i informacji z branży, afrykańska platforma zamierza zainwestować ogromne pieniądze na polskie filmy i seriale. Platforma stawia na polskiego widza chcąc mu wyjść na przeciw i zaoferować dostępne już polskie filmy, ale także własny kontent wyprodukowany we współpracy z lokalnymi dystrybutorami i producentami.

Więcej o planach realizacji polskich produkcji pisaliśmy TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: