NewsShowMax

ShowMax zaprasza na live z twórcami filmu „Ksiądz”

Afrykańska platforma ShowMax na swoim fanpage’u na Facebooku zaprasza na transmisję z udziałem twórców filmu „Ksiądz”, Sprawdź kiedy start.

Serwis jakiś czas temu wypuścił nowy film „Ksiądz” (więcej o tym TUTAJ) w reżyserii Wojtka Smarzowskiego. Główną rolę zagrał Arkadiusz Jakubik, który wcielił się w tytułową postać.

Jak się okazało, etiuda zrealizowana na zlecenie platformy jest elementem kolejnej odsłony kampanii reklamowej. Reżyser w rozmowie z Gazetą.pl przytoczył problem, jaki dotyka ta prawie dwudziestominutowa produkcja.

Kościół nie rozliczył się z pedofilią w swoich szeregach i to jest temat, który mnie uwiera. I że kompletnie nie zajmuje się ofiarami, co jest po prostu podłe. Wkurza mnie to. (…) Ja zrobiłem na razie malutkiego „Księdza”, ale tak naprawdę chodzi mi o ofiary pedofilów w sutannach.

Kampania została przygotowana przez Bridge2Fun, za produkcję odpowiada Filmit, a za zakup mediów PHD. Z kolei w internecie akcję marketingową wspiera Perfomance Media. Więcej o samej kampanii pisaliśmy TUTAJ.

Z tej okazji, serwis zaprasza wszystkich fanów na dzisiejszą transmisję, która odbędzie się od godziny 16:30. Już teraz na fanpage’u można zadawać pytania gościom specjalnym: Wojtkowi Smarzowskiemu i Arkadiuszowi Jakubiakowi.

Zobacz zwiastun:

Z zadawanych pytań możemy dowiedzieć się o scenie kaskaderskiej, która została zagrana przez samego aktora. Widzowie chcieliby, aby goście odnieśli się również do ewentualnej flali hejtu, jaka może zostać wywołana przez tematykę omówioną w filmie.

Etiuda Smarzowskiego to kolejny krok w realizacji strategii obranej przez afrykański serwis. Firma przeznaczy ogromny budżet na realizację lokalnych produkcji, w tym seriale. Jak zapowiedział przedstawiciel platformy, w planach są seriale, które mogą pojawić się jeszcze w tym roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL