News

Serwisy VOD w wersji analogowej. Rusza magazyn Netfilm

Wydawnictwo Bauer w marcu wypuści pierwszy numer magazynu Netfilm o serwisach z wideo na życzenie. To pierwsza taka prasa na świecie.

Już 6 marca, na rynku polskim, zadebiutuje nowy dwumiesięcznik Netfilm. Magazyn od wydawnictwa Bauer będzie dotyczył platform takich jak Netfilx, Showmax, HBO GO czy Amazon Prime Video. Jak zauważyła redakcja serwisu VODnews.pl – to taka nasza analogowa wersja <śmiech>.

To pierwszy tego typu magazyn na świecie. Czy gazeta o platformach VOD ma sens?

Redaktorem naczelnym został Artur Kosiński. Pierwszy numer zadebiutuje w kioskach już 6 marca i jak informują WirtualneMedia.pl – dwumiesięcznik ukaże się w 70 tys. egzemplarzach. W rozmowie z portalem WM, wydawcy wspomnieli, iż jest to nowatorski tytuł premium, przeznaczony dla wielkomiejskiej grupy telewizyjnych w wydawnictwie.

Pierwszy numer będzie dostępny w cenie 6,99 zł. Magazyn będzie liczył 116 stron, a w nich ciekawostki i informacje o platformach VOD. Oprócz bieżących informacji, w gazecie będzie można poczytać o produkcjach realizowanych na potrzeby internetu. W tym także wywiady, ciekawostki i opinie na temat filmów i seriali. Nowo powstała redakcja będzie rekomendować treści dla swoich czytelników subskrybujących wybraną platformę.

Netfilm
Netfilm

Życzymy naszym kolegom i koleżankom wielu sukcesu na rynku analogowym!Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: