Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News

Serwisy VOD w wersji analogowej. Rusza magazyn Netfilm

Wydawnictwo Bauer w marcu wypuści pierwszy numer magazynu Netfilm o serwisach z wideo na życzenie. To pierwsza taka prasa na świecie.

Już 6 marca, na rynku polskim, zadebiutuje nowy dwumiesięcznik Netfilm. Magazyn od wydawnictwa Bauer będzie dotyczył platform takich jak Netfilx, Showmax, HBO GO czy Amazon Prime Video. Jak zauważyła redakcja serwisu VODnews.pl – to taka nasza analogowa wersja <śmiech>.

To pierwszy tego typu magazyn na świecie. Czy gazeta o platformach VOD ma sens?

Redaktorem naczelnym został Artur Kosiński. Pierwszy numer zadebiutuje w kioskach już 6 marca i jak informują WirtualneMedia.pl – dwumiesięcznik ukaże się w 70 tys. egzemplarzach. W rozmowie z portalem WM, wydawcy wspomnieli, iż jest to nowatorski tytuł premium, przeznaczony dla wielkomiejskiej grupy telewizyjnych w wydawnictwie.

Pierwszy numer będzie dostępny w cenie 6,99 zł. Magazyn będzie liczył 116 stron, a w nich ciekawostki i informacje o platformach VOD. Oprócz bieżących informacji, w gazecie będzie można poczytać o produkcjach realizowanych na potrzeby internetu. W tym także wywiady, ciekawostki i opinie na temat filmów i seriali. Nowo powstała redakcja będzie rekomendować treści dla swoich czytelników subskrybujących wybraną platformę.

Netfilm
Netfilm

 

Życzymy naszym kolegom i koleżankom wielu sukcesu na rynku analogowym!Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!