News

Serwis plotkarski z pierwszym reality-show

Twórcy serwisu plotkarskiego Plotek.pl we współpracy z młodzieżową telewizją MTV przygotowali internetowe reality show „Warsaw Express”.

Uczestnicy znani z telewizyjnego show „Warsaw Shore” wystąpią także w internetowym wydaniu programu. W produkcji zobaczymy szaleńcy wyścig po Warszawie, w którym bohaterowie będą wykonywać niecodzienne zadania.

Redakcje współpracujące nad „Warsaw Express” zainspirowali się programem „Azja Express” emitowanym na TVNie, a który zyskał ogromną popularność. Tak samo jak w pierwowzorze, na uczestników czekają trudne zadania w niełatwych warunkach. Program poprowadzi Olek Sikora, dziennikarz Plotek.pl.

„Warsaw Express” to największa produkcja wideo Plotek.pl od początku istnienia tego serwisu. W pracę nad projektem zaangażowanych było 20 osób z redakcji Plotek.pl, zespołu wideo Gazeta.pl oraz MTV Polska – tłumaczą redaktorzy serwisu plotkarskiego.

Premierowy odcinek internetowego reality show będzie można obejrzeć w serwisie Plotek.pl już w czwartek, 19 stycznia, o godz. 20:00.

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: