AXN PlayerNews

Seriale zagraniczne od AXN w nowej aplikacji Sony Networks

Seriale AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin dostępne na urządzeniach mobilnych. Centrum rozrywki w nowej aplikacji mobilnej Sony Networks.

Z okazji premiery flagowego smartfonu Sony Mobile – Sony Xperia XZ3 – zadebiutowała aplikacja Sony Networks. Użytkownicy urządzeń mobilnych już teraz mogą pobrać aplikację na system Android z Google Play Store i skorzystać z nowego centrum rozrywki. Z kolei posiadacze najnowszego urządzenia Sony, będą mogli przez trzy miesiące cieszyć się pełną ofertą bez dodatkowych opłat.

Sony Networks prezentuje seriale. Na widzów czekają takie hity jak „Downton Abbey” i „Uwikłana”

Na dobry początek, w bibliotece cyfrowej rozrywki będzie ponad 360 godzin materiałów, w tym seriale takie jak wspomniane już „Downton Abbey” czy „Uwikłana„. W ramach płatnej oferty dostępne będą także produkcje „Absentia”, „Carter”, „Okup” i „The Kennedys”.

Użytkownicy posiadający aplikację Sony Networks mogą liczyć także na darmową ofertę, w ramach której znajdą ekskluzywne treści wideo, treści redakcyjne, galerie czy aktualny program kanałów AXN. Najprawdopodobniej mowa o treściach dostępnych już teraz na platformie AXN Player.

Jak wygląda aplikacja Sony Networks? Zobaczcie sami w poniższej prezentacji

Użytkownicy Sony Xperia XZ3 mogą bez ograniczeń, przez trzy miesiące, korzystać z pełnej oferty. Aplikację Sony Networks można pobrać z Google Play Store. Dostęp do bezpłatnej sekcji aplikacji można również uzyskać pobierając ją na telefony z systemem Android w Google Play. Aplikacja jest dostępna również pod adresem sonynetworks.pl.

Tak wygląda aplikacja Sony Networks z serialami od AXN
Tak wygląda aplikacja Sony Networks z serialami od AXN

Posiadacze smartfonów Xperia XZ3 będą także testerami nowej aplikacji. Po miesiącu użytkowania zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety. Dzięki odpowiedziom, Sony będzie mogło usprawnić działanie aplikacji i dostosować ją do opinii użytkowników.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: