AXN PlayerNews

Seriale zagraniczne od AXN w nowej aplikacji Sony Networks

Seriale AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin dostępne na urządzeniach mobilnych. Centrum rozrywki w nowej aplikacji mobilnej Sony Networks.

Z okazji premiery flagowego smartfonu Sony Mobile – Sony Xperia XZ3 – zadebiutowała aplikacja Sony Networks. Użytkownicy urządzeń mobilnych już teraz mogą pobrać aplikację na system Android z Google Play Store i skorzystać z nowego centrum rozrywki. Z kolei posiadacze najnowszego urządzenia Sony, będą mogli przez trzy miesiące cieszyć się pełną ofertą bez dodatkowych opłat.

Sony Networks prezentuje seriale. Na widzów czekają takie hity jak „Downton Abbey” i „Uwikłana”

Na dobry początek, w bibliotece cyfrowej rozrywki będzie ponad 360 godzin materiałów, w tym seriale takie jak wspomniane już „Downton Abbey” czy „Uwikłana„. W ramach płatnej oferty dostępne będą także produkcje „Absentia”, „Carter”, „Okup” i „The Kennedys”.

Użytkownicy posiadający aplikację Sony Networks mogą liczyć także na darmową ofertę, w ramach której znajdą ekskluzywne treści wideo, treści redakcyjne, galerie czy aktualny program kanałów AXN. Najprawdopodobniej mowa o treściach dostępnych już teraz na platformie AXN Player.

Jak wygląda aplikacja Sony Networks? Zobaczcie sami w poniższej prezentacji

Użytkownicy Sony Xperia XZ3 mogą bez ograniczeń, przez trzy miesiące, korzystać z pełnej oferty. Aplikację Sony Networks można pobrać z Google Play Store. Dostęp do bezpłatnej sekcji aplikacji można również uzyskać pobierając ją na telefony z systemem Android w Google Play. Aplikacja jest dostępna również pod adresem sonynetworks.pl.

Tak wygląda aplikacja Sony Networks z serialami od AXN
Tak wygląda aplikacja Sony Networks z serialami od AXN

Posiadacze smartfonów Xperia XZ3 będą także testerami nowej aplikacji. Po miesiącu użytkowania zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety. Dzięki odpowiedziom, Sony będzie mogło usprawnić działanie aplikacji i dostosować ją do opinii użytkowników.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!