News

Serial „Ucho Prezesa” zyska sponsorów. Będą nowe odcinki

Twórcy internetowego serialu „Ucho Prezesa” prowadzą rozmowy z portalami horyzontalnymi i ogłosili premierę nowych odcinków.

Satyryczny projekt grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju doczeka się nowych odcinków. Premiera kolejnych epizodów zaplanowana jest na 15 lutego.

Jak dowiedział się serwis VODnews, trwają rozmowy pomiędzy twórcami serialu, a największymi portalami: Onetem, Wirtualną Polską i Gazetą.pl. Sponsorzy chcieliby, aby internetowa produkcja została przeniesiona z YouTube na ich własne serwisy.

Robert Górski może mieć powód do radości, bowiem produkcja spotkała się dużym zainteresowaniem wśród internautów – więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że publiczne zapewnienia ze strony TVP o możliwej współpracy nad serialem „Lemingrad” są nieprawdziwe. Jak zapewnia Górski, o takich planach nic nie wie. Serial miałby mieć podobny schemat jak w „Uchu Prezesa”, ale nacisk byłby nałożony na opozycję, w tym PO i Nowoczesna.

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: