NewsYouTube

Serial Ewy Chodakowskiej „Fajterki” z trzecim sezonem

Internetowy serial „Fajterki” realizowany przez Ewę Chodakowską doczekał się trzeciej serii. Co w nowych odcinkach?

W kolejnych odcinkach „Fajterek” poznamy nowe uczestniczki, które pod czujnym okiem i przewodnictwem Ewy Chodakowskiej przejdą swoją metamorfozę. Pierwszy odcinek nowego sezonu zadebiutował już 8 sierpnia br. Materiały wideo realizowane są we współpracy z domem produkcyjnym Denoisers.

„Fajterki” z trzecim sezonem. Zwiastun:

O czym jest serial Ewy Chodakowskiej?

Serial najbardziej znanej gwiazdy fitnesu – Ewy Chodakowskiej – opowiada o kobietach, które zechciały zmienić swoje życie poprzez pozbycie się wad cielesnych. Dzięki ćwiczeniom i poradom trenerki, uczestniczki przechodzą metamorfozę. Przypominamy, że pierwszy sezon swoją premierę miał rok temu, a druga seria pojawiła się w marcu br. Trzeci sezon zadebiutował 9 sierpnia i zaprezentował nowe profile kobiet chcący przejść zmianę swojego życia.

Nowością w nadchodzących odcinkach będą dyskusje na trudne tematy. To już nie będzie tylko pokaz ćwiczeń oraz końcowych metamorfoz. Ewa Chodakowska w najnowszej serii chce zwrócić uwagę m.in. na osoby niepełnosprawne, z wadami sercowymi czy z zaburzeniami psychicznymi, takimi jak anoreksja czy problemy z odżywaniem.

Punktem kolimacyjnym ma być specjalny odcinek, który został zrealizowany podczas dwudniowego spotkania z wszystkimi kobietami, które pod czułym okiem Chodakowskiej przeszły przemianę. Na wydarzenie przyjechało ponad 100 kobiet, a spotkanie nazwano „Dniem Fajterek”.

Pierwszy odcinek Ewy Chodakowskiej z trzeciej serii

Zdjęcia i realizacja odcinków odbywa się w całej Polsce. Ekipa Ewy Chodakowskiej odwiedzała uczestniczki w ich naturalnym środowisku, także w domach kobiet. Producentem serialu jest Krzysztof Toruński, a reżyserką Katarzyna Dudzińska. Domem produkcyjnym jest Denoisers, z kolei spółka Bebio jest właścicielem praw do tego formatu.

Produkcja jest dostępna w serwisach społecznościowych, na profilach Ewy Chodakowskiej. Materiały można znaleźć na kanale YouTube, na fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie i na specjalnej platformie BeActiceTV.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL