NetflixNewsShowMax

Serial „Dr House” przechodzi z Netflixa do ShowMaxa

Zaostrza się walka pomiędzy serwisami Netflix i ShowMax. W wyścigu o jak najlepszą ofertę, platformy rozpoczynają bitwę o prawa licencyjne na wyłączność.

Z przyczyn nie do końca wyjaśnionych „Dr House” z końcem czerwca zniknie z bazy Netflixa. Jeśli subskrybent amerykańskiej platformy nie widział tego serialu, może nadrobić maksymalnie do 30 czerwca. Aktualnie w bibliotece znajdują się wszystkie sezony.

Serial „Dr House” jest dostępny również w serwisie ShowMax. Najprawdopodobniej korporacja czekała na wygaśnięcie licencji ze strony Netfliksa, by ostatecznie dokupić prawa na wyłączność. Są to jednak tylko nasze przypuszczenia mogące nie mieć realnego przełożenia.

„Dr House” – historia o najpopularniejszym lekarzu z ostatnich lat

W Polsce produkcja jest zatytułowana jako „Doktor House” i była emitowana m.in w Telewizji Polskiej. Do tej pory, w internecie można było obejrzeć w serwisach Netflix i ShowMax. Od lipca, aby śledzić losy niekwestionowanego lekarza będzie trzeba opłacić subskrypcję na afrykańskiej platformie. Nie dotarliśmy do przesłanek, czy i kiedy ewentualnie serial mógłby być udostępniony w innych usługach. Warto dodać, że klienci sieci telekomunikacyjnej Play mogą teraz skorzystać z promocji oferującej darmowy dostęp do ShowMaxa przez 12 miesięcy.

Serial opowiada o grupie lekarzy, którzy diagnozują bardzo nietypowe choroby. Lekarzom przewodniczy charyzmatyczny, aczkolwiek aspołeczny doktor House. W wielu przypadkach jest on ostatnią deską ratunku dla życia człowieka.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: