nc+ GONewsPlayerSeriale VOD

Trzy odcinki serialu „Nielegalni” przed emisją w Canal+. Premiera za darmo w Player

Nowy serial szpiegowski „Nielegalni” od Canal+ zadebiutuje w sieci jeszcze przed emisją w TV. Pierwszy odcinek za darmo dla wszystkich.

Stacja Canal+ wierzy w sukces swojego najnowszego projektu zatytułowanego „Nielegalni”. To serial szpiegowski opowiadający o agencie wywiadu, który powraca do Warszawy, po tym jak jego ostatnia misja zakończyła się niepowodzeniem na Bliskim Wschodzie. Ekspozycja pierwszych odcinków jest bardzo silna. Klienci nc+ będą mogli oglądać w ramach usług nc+ GO i nc+ GO TV. Serial będzie dostępny także dla subskrybentów Player+ oraz dla wszystkich użytkowników w ramach promocji na oficjalnej stronie produkcji lub na platformie player.pl.

Premiera serialu Canal+ „Nielegalni” za darmo w serwisie Player

W ramach promocji, od 21 października, od godz. 22:30, przez tydzień wszyscy użytkownicy będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek za darmo. Odcinek zostanie opublikowany bez dodatkowych opłat w aplikacji nc+GO, na platformie Player.pl oraz na oficjalnej stronie nielegalni.canalplus.pl. Pilota zobaczą także widzowie Onetu w serwisie VoD.pl.

Warto sprawdzić pierwszy epizod, aby zobaczyć, czy serial przypadnie nam do gustu. Jeśli nie jesteśmy klientami nc+, to zawsze możemy subskrybować pakiet Canal+ w ramach Player+, gdzie najtańsze rozwiązanie wynosi 60 zł per 30 dni. Jeżeli jesteście studentami, to możecie skorzystać z 50% rabatu i ostatecznie za pakiet zapłacicie 30 zł per 30 dni.

Trzy odcinki przed premierą dla klientów nc+GO i Player+

Klienci operatora satelitarnego nc+ mają lepiej, bo serial mogą obejrzeć już na dzień przed premierą telewizyjną. Oznacza to, że abonenci już od 20 października, od godz. 18:00 będą mogli obejrzeć trzy pierwsze odcinki. Każdy kolejny będzie pojawiał się przed emisją w telewizji zaraz po wyemitowaniu poprzedniego odcinka w stacji Canal+.

Kim są tytułowi Nielegalni?

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Zwiastun oraz szczegóły produkcji wraz z pełną obsadą znajdziecie pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!