Bajki VODChili TVNews

Sekretne życie zwierzaków domowych za mniej niż 4zł w Chili Cinema

Pamiętacie o filmowych wtorkach w serwisie Chili Cinema? Dziś w promocyjnej paczce pojawiły się nowe filmy, w tym hit „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Serwis Chili Cinema od lutego, w każdy wtorek obniża ceny do wybranych filmów. Co tydzień, w serwisie pojawia się dedykowana zakładka, w której znajduje się paczka przecenionych filmów. Dzięki promocji, użytkownik może wypożyczyć produkcję w wyjątkowej cenie, tj. 3,90 zł.

Filmowe wtorki w Chili Cinema za mniej niż 4zł

Na dedykowanej podstronie znajdziemy nowe tytuły objęte dzisiejszą promocją. Największym zaskoczeniem jest jedna z świetnych animacji z ostatnich lat, mowa o „Sekretnym życiu zwierzaków domowych”. Film animowany już podczas premiery zapowiedzi był na językach nie tylko najmłodszych, ale i starszych widzów. To film, który musicie zobaczyć!

„Sekretne życie zwierzaków domowych” za mniej niż 4 zł

Produkcja opowiada o losach tytułowych zwierzaków. Kiedy człowiek wychodzi z domu, tak naprawdę nie wie co dzieje się z jego pupilem. A prawda, może okazać się zaskakująca. Myślisz, że Twój piesek czeka z utęsknieniem, aż do niego powróci? Bzdura! Zwierzaki prowadzą swoje życie, pełne świetnych przygód.

Jakie filmy zostały przecenione?

Oprócz powyższej propozycji, wobec której nie możecie przejść obojętnie, w promocji jeszcze dziewięć innych tytułów. W ofercie do zobaczenia dwie części kultowego horroru „The Ring” i „The Ring 2„. To amerykańsko-japońska produkcja, która zapisała się już w kanonie swojego gatunku.

W paczce promocyjnych filmów do zobaczenia jest również biograficzna opowieść o meksykańskim aktywiście, który walczył o prawa człowieka i sprawiedliwość. To właśnie był „Cesar Chavez”.

Pełna lista jest widoczna na poniższym zdjęciu:

Filmy za mniej niż 4 zł w serwisie Chili Cinema

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL