Bajki VODChili TVNews

Sekretne życie zwierzaków domowych za mniej niż 4zł w Chili Cinema

Pamiętacie o filmowych wtorkach w serwisie Chili Cinema? Dziś w promocyjnej paczce pojawiły się nowe filmy, w tym hit „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Serwis Chili Cinema od lutego, w każdy wtorek obniża ceny do wybranych filmów. Co tydzień, w serwisie pojawia się dedykowana zakładka, w której znajduje się paczka przecenionych filmów. Dzięki promocji, użytkownik może wypożyczyć produkcję w wyjątkowej cenie, tj. 3,90 zł.

Filmowe wtorki w Chili Cinema za mniej niż 4zł

Na dedykowanej podstronie znajdziemy nowe tytuły objęte dzisiejszą promocją. Największym zaskoczeniem jest jedna z świetnych animacji z ostatnich lat, mowa o „Sekretnym życiu zwierzaków domowych”. Film animowany już podczas premiery zapowiedzi był na językach nie tylko najmłodszych, ale i starszych widzów. To film, który musicie zobaczyć!

„Sekretne życie zwierzaków domowych” za mniej niż 4 zł

Produkcja opowiada o losach tytułowych zwierzaków. Kiedy człowiek wychodzi z domu, tak naprawdę nie wie co dzieje się z jego pupilem. A prawda, może okazać się zaskakująca. Myślisz, że Twój piesek czeka z utęsknieniem, aż do niego powróci? Bzdura! Zwierzaki prowadzą swoje życie, pełne świetnych przygód.

Jakie filmy zostały przecenione?

Oprócz powyższej propozycji, wobec której nie możecie przejść obojętnie, w promocji jeszcze dziewięć innych tytułów. W ofercie do zobaczenia dwie części kultowego horroru „The Ring” i „The Ring 2„. To amerykańsko-japońska produkcja, która zapisała się już w kanonie swojego gatunku.

W paczce promocyjnych filmów do zobaczenia jest również biograficzna opowieść o meksykańskim aktywiście, który walczył o prawa człowieka i sprawiedliwość. To właśnie był „Cesar Chavez”.

Pełna lista jest widoczna na poniższym zdjęciu:

Filmy za mniej niż 4 zł w serwisie Chili Cinema
Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: