News

ScreenLovers z 5-tą edycją VideoWars już wkrótce!

ScreenLovers organizuje w kwietniu 5-tą edycję VideoWars, konferencji o wideo i reklamie. Wielki powrót po pandemicznej przerwie.

12 kwietnia w warszawskim klubie Palladium spotkają się eksperci współtworzący szeroko pojęty rynek multiscreen. Spotkamy się z przedstawicielami m.in. z firm The Wit, YouTube, TikTok, LEGO czy Mondelez. A także z Polsat Media, GroupM, Wedel, Gemius, Nielsen oraz OMDIA. ScreenLovers już po raz piąty organizuje konferencję VideoWars by ScreenLovers, poświęconą wideo, telewizji i reklamie. Ideą imprezy jest naświetlenie najciekawych zjawisk i trendów ze świata multiscreen, a także dyskusja z branżowymi mitami dotyczącymi rynku wideo.

VideoWars by ScreenLovers w 2022 roku. O czym dowiemy się na konferencji?

Tegoroczna edycja przybliży słuchaczom m.in. najgorętsze formaty programowe ze świata, tendencje na rynku AVOD i SVOD, fenomen Connected TV, rolę branded content w strategiach top marketerów czy rolę linearnej telewizji w media planie. ScreenLovers zaprezentuje też premierowo wyniki badania rynku pracy w mediach i reklamie realizowanego we współpracy m.in. z SW Research.

12 kwietnia na scenie VideoWars pojawią się m.in.: Virginia Mouseler (The Wit), Iwona Piwek i Michał Protasiuk (Google), Dorota Kotowska (Mondelez), Łukasz Pytewski i Agnieszka Parfienowicz (GroupM), Marcin Pery (Gemius), Agnieszka Gosiewska (Nielsen), Beata Kucejko (LEGO) czy Magdalena Kolenkiewicz (Starcom).

Partnerami VideoWars by ScreenLovers są w tym roku Polsat Media, GroupM, YouTube, Adform, Active Family, AMC i GoldenSubmarine.

Impreza objęta jest akredytacją DIMAQ, uczestnicy otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji na temat VideoWars znajduje się na stronie konferencji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL