NewsShowMax

Kultowy serial science-fiction „Gwiezdne wrota” w serwisie ShowMax

Na platformie ShowMax pojawiły się trzy seriale science-fiction z tego samego uniwersum. Dla subskrybentów czeka aż 17 sezonów „Gwiezdnych wrót”.

Serial „Gwiezdne wrota” zadebiutował w 1997 roku i utrzymał się w emisji przez 10 sezonów. Następnie powstały kolejne serie z tego samego uniwersum, tj. „Gwiezdne wrota: Atlantyda” i „Gwiezdne wrota: Wszechświat„. Produkcje są najbardziej rozpoznawalne w kanonie science-fiction i zdobyły liczne nagrody. Serie opowiadają o tytułowych wrotach, dzięki którym można podróżować między planetami nawet najbardziej oddalonymi od siebie. Bohaterowie w każdym odcinku odbywają podróże między galaktykami w celu odkrywania planet oraz innych, nieznanych dotąd ras.

Serial science-fiction dla seryjnych oglądaczy

W serwisie ShowMax do zobaczenia są trzy serie, czyli 17 sezonów. Po zliczeniu wszystkich odcinków. subskrybent ma możliwość obejrzenia aż 353 odcinków:

  • Gwiezdne wrota – 10 sezonów – 213 odcinków
  • Gwiezdne wrota: Atlantyda – 5 sezonów – 100 odcinków
  • Gwiezdne wrota: Wszechświat – 2 sezony – 40 odcinków

Warto dodać informację, iż w bibliotece platformy VOD znajdują się także filmy powiązane z kolekcją Gwiezdnych wrót. Mowa o filmie z 1994 roku pod tym samym tytułem, który stał się początkiem do stworzenia powyższej serii. Kolejny film pt. „Gwiezdne wrota: Arka prawdy” był wisienką na pożegnalnym torcie po pierwszej serii SG 1. Ostatni odcinek powyższej serii został wyemitowany w 2011 roku. To świetna okazja dla fanów sci-fi, aby nadrobić zaległości w tym kanonie. Jest to niewątpliwie obowiązkowa pozycja dla wszystkich wielbicieli kosmicznych scenerii. Seria została wyprodukowana przez Metro-Goldwyn-Mayer. Wśród twórców serialu wymienia się Brada Wrighta i Jonathana Glassnera.

Zobacz zwiastuny:

Jak widać, ShowMax stara się przyciągać widzów do swojej platformy. Aktualnie biblioteka serwisu VOD jest nieco uboższa od Netfliksa. Niemniej, przedstawiciele polskiego oddziału podkreślają, że z każdym miesiącem będą publikowane kolejne materiały. Ostatnio w serwisie pojawiają się regularnie odcinki do najnowszego sezonu Fargo. Zobaczyć można także wszystkie odcinki TOP Gear.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: