NewsShowMax

Kultowy serial science-fiction „Gwiezdne wrota” w serwisie ShowMax

Na platformie ShowMax pojawiły się trzy seriale science-fiction z tego samego uniwersum. Dla subskrybentów czeka aż 17 sezonów „Gwiezdnych wrót”.

Serial „Gwiezdne wrota” zadebiutował w 1997 roku i utrzymał się w emisji przez 10 sezonów. Następnie powstały kolejne serie z tego samego uniwersum, tj. „Gwiezdne wrota: Atlantyda” i „Gwiezdne wrota: Wszechświat„. Produkcje są najbardziej rozpoznawalne w kanonie science-fiction i zdobyły liczne nagrody. Serie opowiadają o tytułowych wrotach, dzięki którym można podróżować między planetami nawet najbardziej oddalonymi od siebie. Bohaterowie w każdym odcinku odbywają podróże między galaktykami w celu odkrywania planet oraz innych, nieznanych dotąd ras.

Serial science-fiction dla seryjnych oglądaczy

W serwisie ShowMax do zobaczenia są trzy serie, czyli 17 sezonów. Po zliczeniu wszystkich odcinków. subskrybent ma możliwość obejrzenia aż 353 odcinków:

  • Gwiezdne wrota – 10 sezonów – 213 odcinków
  • Gwiezdne wrota: Atlantyda – 5 sezonów – 100 odcinków
  • Gwiezdne wrota: Wszechświat – 2 sezony – 40 odcinków

Warto dodać informację, iż w bibliotece platformy VOD znajdują się także filmy powiązane z kolekcją Gwiezdnych wrót. Mowa o filmie z 1994 roku pod tym samym tytułem, który stał się początkiem do stworzenia powyższej serii. Kolejny film pt. „Gwiezdne wrota: Arka prawdy” był wisienką na pożegnalnym torcie po pierwszej serii SG 1. Ostatni odcinek powyższej serii został wyemitowany w 2011 roku. To świetna okazja dla fanów sci-fi, aby nadrobić zaległości w tym kanonie. Jest to niewątpliwie obowiązkowa pozycja dla wszystkich wielbicieli kosmicznych scenerii. Seria została wyprodukowana przez Metro-Goldwyn-Mayer. Wśród twórców serialu wymienia się Brada Wrighta i Jonathana Glassnera.

Zobacz zwiastuny:

Jak widać, ShowMax stara się przyciągać widzów do swojej platformy. Aktualnie biblioteka serwisu VOD jest nieco uboższa od Netfliksa. Niemniej, przedstawiciele polskiego oddziału podkreślają, że z każdym miesiącem będą publikowane kolejne materiały. Ostatnio w serwisie pojawiają się regularnie odcinki do najnowszego sezonu Fargo. Zobaczyć można także wszystkie odcinki TOP Gear.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL