Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News

Samsung stworzył internetowy program kulturalny o Smart TV

„Studio konesera’ to internetowy program kulturalny wykorzystujący product placement Smart TV. Wśród gwiazd m.in Grzegorz Krychowiak.

Program stworzony przez Samsunga ma za zadanie promować usługę Smart TV, dzięki której można oglądać serwisy VOD, takie jak Netflix, IPLA czy HBO GO. W internetowym formacie występują znane i lubiane osobistości, które rozmawiają o szeroko rozumianej kulturze, a także o ulubionych filmach i serialach. W trzech opublikowanych odcinkach gościnnie wystąpili Grzegorz Krychowiak, Jarosław Boberek oraz Adam Woronowicz.

W rolę prowadzącego program wcielił się znany youtuber Jakub Dębski (Dem3000), który z dociekliwością prezentuje bogate zasoby Samsung Smart TV i sposoby korzystania z tej usługi. W trakcie rozmów stara się też poznać gusta zaproszonych gości.

Grzegorz Krychowiak

Adam Woronowicz

Jarosław Boberek

Filmy zostały przygotowane przez agencję VML Poland. Zakres współpracy Samsunga z agencją obejmuje promocję wybranych kategorii produktowych oraz komunikację marki Samsung w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i YouTube.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!