News

Samsung stworzył internetowy program kulturalny o Smart TV

„Studio konesera’ to internetowy program kulturalny wykorzystujący product placement Smart TV. Wśród gwiazd m.in Grzegorz Krychowiak.

Program stworzony przez Samsunga ma za zadanie promować usługę Smart TV, dzięki której można oglądać serwisy VOD, takie jak Netflix, IPLA czy HBO GO. W internetowym formacie występują znane i lubiane osobistości, które rozmawiają o szeroko rozumianej kulturze, a także o ulubionych filmach i serialach. W trzech opublikowanych odcinkach gościnnie wystąpili Grzegorz Krychowiak, Jarosław Boberek oraz Adam Woronowicz.

W rolę prowadzącego program wcielił się znany youtuber Jakub Dębski (Dem3000), który z dociekliwością prezentuje bogate zasoby Samsung Smart TV i sposoby korzystania z tej usługi. W trakcie rozmów stara się też poznać gusta zaproszonych gości.

Grzegorz Krychowiak

Adam Woronowicz

Jarosław Boberek

Filmy zostały przygotowane przez agencję VML Poland. Zakres współpracy Samsunga z agencją obejmuje promocję wybranych kategorii produktowych oraz komunikację marki Samsung w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i YouTube.

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: