NewsShowMax

Robert Biedroń ostatnim gościem w darmowym odcinku „SNL Polska”

Już dziś (23.12) ostatni odcinek „SNL Polska” zostanie udostępniony za darmo w serwisie YouTube i Showmax. Gościem specjalnym będzie Robert Biedroń.

Od nowego roku, każde spotkanie LIVE „SNL Polska” transmitowane będzie na platformie Showmax.com tylko dla subskrybentów.

SNL Polska – hit czy kit?

Polscy widzowie mieli podzieloną opinię, kiedy tylko media poinformowały o przygotowania do polskiej edycji „Saturday Night Live”. Jedni uważali, że nasz kraj nie jest gotowy na dobry humor, a tym samym nie potrafimy tworzyć dobre skecze. Drudzy zaś pokładali nadzieję w Showmax, wierząc, że wprowadzi do Polski świeży kontent, którym będzie można się pochwalić.

Do tej pory transmitowano cztery odcinki, w którym zobaczyliśmy znane osobistości z różnych dziedzin. Na pierwszym spotkaniu gościem specjalnym był aktor Piotr Adamczyk – a wraz z nim nawiązania do religii i papieżów. Drugi odcinek poprowadził Michał Piróg. Nie byłby sobą, gdyby jego słowa wypowiedziane w programie nie dotyczyły homoseksualizmu. Na kolejnym spotkaniu mogliśmy śledzić wzmagania Jakuba Gierszała. Patrząc na komentarze w serwisach społeczności, aktor nie przyjął się najlepiej wśród widowni. W nadchodzącym, świątecznym odcinku zobaczymy Roberta Biedronia, w zupełnie dla niego nowej roli.

Robert Biedroń czwartym gościem „SNL Polska”. Będą nawiązania do polityki?

Prezydent Słupska będzie ostatnim prowadzącym w bezpłatnych transmisjach Saturday Night Live Polska. W ostatnim czasie, polityk jest kojarzony głównie za sprawą swoich poczynań w pozytywnym oddźwięku. Wielu wyborców jest gotowych oddać za niego głos w wyborach na Prezydenta naszego kraju, Czy udział w tym programie będzie gwoździem do trumny? Show omawia głównie kontrowersyjne tematy, takie jak polityka, religia czy obyczaje polaków – dotykając delikatne sprawy i pokazując to w krzywym zwierciadle.

Każdy prowadzący wnosi do programu coś od siebie. W tym przypadku można być pewnym, że w odcinku zostaną omówione kwestie polityczne, w tym ewentualny udział w wyborach prezydenckich. Tak samo jak w przypadku Piróga, najprawdopodobniej nie zabraknie odniesień do orientacji seksualnej, Czym jeszcze może zaskoczyć Robert Biedroń? O tym przekonamy się już dziś o godz. 21:00 za pomocą transmisji na platformie Showmax.com oraz w serwisie YouTube na profilu SNL Polska.

Maciej Sojka zadowolony popularnością programu

Dyrektor generalny polskiego oddziału Showmax zdradza, że każdy kolejny odcinek bije rekordy oglądalności. W rozmowie z WirtualnymiMediami.pl skomentował w następujący sposób:

„SNL Polska” ogląda się świetnie. Każdy odcinek pobija kolejne rekordy. Obserwujemy też, że wokół programu tworzy się bardzo zaangażowana społeczność, która czekała właśnie na tego rodzaju rozrywkę i chce więcej. W nowym roku przełamiemy jeszcze niejedno tabu

Sojka wielokrotnie mówił dziennikarzom, że dla platformy nie liczy się oglądalność, a jakość prezentowanych materiałów. Według słów przedstawiciela Showmaxa, „SNL Polska” ma mieć humor z jajem i przełamywać nawet najbardziej zakorzenione tabu wśród polaków.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!