NewsShowMax

Robert Biedroń ostatnim gościem w darmowym odcinku „SNL Polska”

Już dziś (23.12) ostatni odcinek „SNL Polska” zostanie udostępniony za darmo w serwisie YouTube i Showmax. Gościem specjalnym będzie Robert Biedroń.

Od nowego roku, każde spotkanie LIVE „SNL Polska” transmitowane będzie na platformie Showmax.com tylko dla subskrybentów.

SNL Polska – hit czy kit?

Polscy widzowie mieli podzieloną opinię, kiedy tylko media poinformowały o przygotowania do polskiej edycji „Saturday Night Live”. Jedni uważali, że nasz kraj nie jest gotowy na dobry humor, a tym samym nie potrafimy tworzyć dobre skecze. Drudzy zaś pokładali nadzieję w Showmax, wierząc, że wprowadzi do Polski świeży kontent, którym będzie można się pochwalić.

Do tej pory transmitowano cztery odcinki, w którym zobaczyliśmy znane osobistości z różnych dziedzin. Na pierwszym spotkaniu gościem specjalnym był aktor Piotr Adamczyk – a wraz z nim nawiązania do religii i papieżów. Drugi odcinek poprowadził Michał Piróg. Nie byłby sobą, gdyby jego słowa wypowiedziane w programie nie dotyczyły homoseksualizmu. Na kolejnym spotkaniu mogliśmy śledzić wzmagania Jakuba Gierszała. Patrząc na komentarze w serwisach społeczności, aktor nie przyjął się najlepiej wśród widowni. W nadchodzącym, świątecznym odcinku zobaczymy Roberta Biedronia, w zupełnie dla niego nowej roli.

Robert Biedroń czwartym gościem „SNL Polska”. Będą nawiązania do polityki?

Prezydent Słupska będzie ostatnim prowadzącym w bezpłatnych transmisjach Saturday Night Live Polska. W ostatnim czasie, polityk jest kojarzony głównie za sprawą swoich poczynań w pozytywnym oddźwięku. Wielu wyborców jest gotowych oddać za niego głos w wyborach na Prezydenta naszego kraju, Czy udział w tym programie będzie gwoździem do trumny? Show omawia głównie kontrowersyjne tematy, takie jak polityka, religia czy obyczaje polaków – dotykając delikatne sprawy i pokazując to w krzywym zwierciadle.

Każdy prowadzący wnosi do programu coś od siebie. W tym przypadku można być pewnym, że w odcinku zostaną omówione kwestie polityczne, w tym ewentualny udział w wyborach prezydenckich. Tak samo jak w przypadku Piróga, najprawdopodobniej nie zabraknie odniesień do orientacji seksualnej, Czym jeszcze może zaskoczyć Robert Biedroń? O tym przekonamy się już dziś o godz. 21:00 za pomocą transmisji na platformie Showmax.com oraz w serwisie YouTube na profilu SNL Polska.

Maciej Sojka zadowolony popularnością programu

Dyrektor generalny polskiego oddziału Showmax zdradza, że każdy kolejny odcinek bije rekordy oglądalności. W rozmowie z WirtualnymiMediami.pl skomentował w następujący sposób:

„SNL Polska” ogląda się świetnie. Każdy odcinek pobija kolejne rekordy. Obserwujemy też, że wokół programu tworzy się bardzo zaangażowana społeczność, która czekała właśnie na tego rodzaju rozrywkę i chce więcej. W nowym roku przełamiemy jeszcze niejedno tabu

Sojka wielokrotnie mówił dziennikarzom, że dla platformy nie liczy się oglądalność, a jakość prezentowanych materiałów. Według słów przedstawiciela Showmaxa, „SNL Polska” ma mieć humor z jajem i przełamywać nawet najbardziej zakorzenione tabu wśród polaków.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: