NewsWP VOD

Pudelek: 200 tysięcy widzów programu „Kilka Pudelka”

W serwisie Pudelek.pl emitowany program „Klika Pudelka” ogląda ponad 200 tysięcy użytkowników. Format odsłania kulisy show-biznesu.

Emitowany w serwisie Pudelek.pl oraz na stronie głównej WP program „Klika Pudelka” osiąga średnio 240 tysięcy odtworzeń. Premiera jubileuszowego 20. odcinka już 12 kwietnia o 19:00.

W programie dziennikarze Pudelka i WP Gwiazdy opowiadają o szczegółach najbardziej intrygujących tematów, tłumaczą kulisy show-biznesu i komentują w swój indywidualny, bezkompromisowy sposób to, co internautów interesuje najbardziej.

Program Klika Pudelka to nasz prawdziwy „Pudelek bez kagańca”. Pokazujemy w nim, co dzieje się za kulisami imprez gwiazd i programów telewizyjnych. Zdradzamy też smaczki, ciekawostki i kulisy pracy redakcji, śledztw dziennikarskich i tego, jak powstają show-biznesowe informacje – mówi Aleksandra Pajewska, szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce.

Dotychczasowe odcinki programu cieszyły się średnią 240 tys. odtworzeń. Najpopularniejszy 17. odcinek osiągnął wynik ponad 400 tys. odtworzeń. Dziennikarze rozmawiali w nim m.in. o Marcie Kaczyńskiej. W jubileuszowym 20. odcinku skomentują najnowszy skandal w rodzinie Kardashianów i zawodowe sukcesy Julii Wieniawy. Program prowadzi Aleksandra Pajewska oraz pozostali dziennikarze Pudelka i WP Gwiazdy: Sandra Hajduk, Igor Nowiński, Patryk Chilewicz, Łukasz Zając, Michał Dziedzic, Patrycja Ceglińska, Basia Żelazko.

Według badania Gemius/PBI Grupa WP jest liderem w kategorii plotki i życie gwiazd. Serwisy Pudelek.pl i WP Gwiazdy w marcu 2018 roku odwiedziło łącznie 6,1 mln realnych użytkowników.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: