News

Wielki powrót serialu Prison Break! Czy serwisy VOD udostępnią produkcję?

Niespodziewany i długo oczekiwany powrót serialu wszech czasów „Prison Break” już po premierze. Sprawdzamy, w jakim serwisie VOD obejrzymy serial.

Od serialu „Prison Break” wielu supermaratończyków rozpoczynało swoją przygodę z binge-watchingiem. Dla wielu z nich informacja o reaktywacji produkcji sprawiła ogromną radość. Część z fanów podchodzi sceptycznie do powrotu Michaela i jego współtowarzyszy.

To nie ma prawa się udać. Tylko zepsują pamięć o tym serialu – mówi jeden z członków grupy Ogarniamy seriale z Jakbyniepaczeć.

A ja jestem zadowolona, że serial powraca. Od niego zaczęłam oglądać od dechy do dechy wszystkie inne produkcje – opisuje kolejna fanka seriali.

Wczoraj wieczorem w Stanach Zjednoczonych odbyła się premiera piątego sezonu. W Polsce będzie można obejrzeć już 10 dni po emisji w USA w stacji Canal+. Co ciekawe, produkcja jest realizowana na zlecenie FOX, choć w Polsce na razie nie planuje emisji na swojej antenie.

Czy serwisy VOD udostępnią serial „Prison Break”?

W Polsce na chwilę obecną żadna z platform oferująca wideo na życzenie nie zadeklarowała obecności produkcji w swojej bibliotece. Najprawdopodobniej odcinki będą dostępne dla klientów nc+ w ramach sekcji VOD. Czy tak będzie, czas pokaże.

Warto dodać, że operator satelitarny nc+ planuje uruchomienie niezależnego serwisu VOD dla wszystkich chętnych klientów. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Być może, wraz ze startem nowej platformy, serial zostanie udostępniony dla polskich internautów.

Źródło zdjęcia: Mirror

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL