NetflixNews

Prima Aprilis w serwisie Netflix. Zobacz najlepszych żartownisiów

Z okazji Prima Aprilis, serwis Netflix przygotował dla swoich użytkowników specjalne zestawienie wystąpień stand-upowych. Chcesz się pośmiać? Sprawdź!

Jest jeden dzień w roku, w którym należy mieć oczy dookoła i głowę na karku. Z okazji Prima Aprilis urządzamy żarty swoim najbliższym, ale my sami również możemy paść ofiarą kawału. Amerykańska platforma specjalnie dla największych żartownisiów przygotowała paczkę najchętniej oglądanych wystąpień aktorów komediowych i stand up’owców.

Jeśli uwielbiasz komedie, gagi lub po prostu lubisz żartować to masz zapewne swoich ulubionych aktorów komediowych i stand up’owców. Jednak każdy z nas ma inne poczucie humoru i to co podoba się jednemu, niekoniecznie przypadnie do gustu drugiemu. Dlatego Netflix w ten najdowcipniejszy dzień w roku ma dla każdego coś śmiesznego. Kilkadziesiąt godzin występów, wspaniali aktorzy komediowi i duża dawka śmiechu.

Przy okazji, dowiedzieliśmy się, jakie występy były najczęściej oglądane przez subskrybentów. Oto TOP 10  stand up’ów, które królują na Netfliksie:

Wśród najlepszych występów stand up’owców można zobaczyć także Dave’a Chappelle’a, Jimmy’ego Carr’ego, Aziza Ansariego oraz Amy Schumer. Wszystkie powyższe propozycje, jak i pozostałe materiały można znaleźć TUTAJ.

Serwis Netflix znany jest z produkcji wystąpień ulubionych stand up’erów z całego świata. Podczas debiutu w naszym kraju, udostępnione zostały polskie produkcje przygotowane specjalnie na nasz rynek.

Swoich sił w zabawianiu widowni podczas komicznego monologu próbuje kabareciarz Mariusz Kałamaga, który aktualnie bierze udział w programie Telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Do zobaczenia jest także występ jednego z najbardziej docenianych stand up’erów – Michał Leja w materiale pt. „Laugh Out Loud”.

Tagi

Komentarze:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: