Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News

Prezes TVNu zdradził strategię rozwoju serwisu Player.pl

Jim Samples w wywiadzie dla Forsal zdradził strategię dla serwisu Player oraz szczegóły kontentu realizowanego tylko do internetu.

Dyrektor generalny kanału TVN zdradził w wywiadzie plany rozwoju serwisu Player.pl. Opierają się one na dotychczasowym modelu pozwalającym na produkcję krótkich materiałów lifestylowych, dodatkowych materiałów uzupełniających ofertę telewizyjną oraz publikacja produkcji realizowanych na potrzeby głównej stacji.

Krótkie programy, głównie lifestylowe, będą produkowane dla Playera i do międzynarodowej dystrybucji w sieci. Ale większość kontentu w internecie będzie pochodziło z telewizji. Taka strategia jest najbardziej opłacalna – powiedział Jim Samples.

Jeszcze niedawno amerykański koncern Scripps Networks Interactive (właściciel stacji TVN) zerwał współpracę z Netflixem wycofując swoje własne produkcje z bazy największego dostawcy VOD. Jako główny powód zakończenia współpracy podawano fakt, że widzowie wolą oglądać kontent lifestylowy w telewizji tradycyjnej, a sam Netflix nie kojarzy się z tego typu materiałami.

Samples w rozmowie ujawnił, że nie chcą wzmacniać pozycji bezpośredniej konkurencji, zawsze mogą sami udostępnić swoje produkcje do internetu. Według Prezesa TVNu, w Polsce Netflix i inne zagraniczne serwisy są na gorszej pozycji, bo nie mają wystarczającej bazy składającej się z lokalnych produkcji.

Zobacz pełny wywiad TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!