Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Netia VODNews

Powstał nowy serwis Netia VOD z filmowymi hitami

Operator kablowy uruchomił usługę z wideo na żądanie. Użytkownicy Netia Playerów mogą skorzystać z nowej oferty Netia VOD.

Jak przekonuje operator kablowy, w nowym serwisie każdy użytkownik korzystający z Netia Playerów będzie mógł obejrzeć atrakcyjne filmy i seriale w rozsądnej cenie.

Użytkownicy Telewizji Osobistej Netii za pomocą swoich multimedialnych dekoderów Netia Player już dziś mogą zajrzeć do specjalnej aplikacji o nazwie Netia VOD. W wypożyczalni online znaleźć można filmowe hity w przedziale cenowym od 4,99 zł do 9,99 zł. Zakup materiału działa na podobnych zasadach jak w innych platformach. Mianowicie, użytkownik po wykupieniu dostępu do wybranej treści będzie mógł oglądać bez limitów przez okres od 24 do 72 godzin.

Nowa aplikacja Netia VOD
Nowa aplikacja Netia VOD

Co zaoferuje Netia VOD swoim użytkownikom?

Na start Klienci Netii mogą wybierać spośród ponad 100 pozycji, m.in. „Sama przeciw wszystkim”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Planeta Singli”, „Gwiazdy”, „Misiek w Nowym Jorku”, „The Circle. Krąg” i „Amok”.

Docelowo w Netia VOD znajdować się będzie ponad 500 wyselekcjonowanych tytułów różnych gatunków filmowych i seriali.

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji. Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!