Biblioteka VODNews

Polska premiera wyjątkowego koncertu Adele w Polsat Box Go

W serwisie Polsat Box Go pojawił się wyjątkowy koncert Adele „One Night Only”. Wydarzeniu towarzyszy również wywiad prowadzony przez Oprah Winfrey.

Polscy fani mogą obejrzeć koncert Adele „One Night Only” wyłącznie w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium. Koncert został udostępniony dwa dni po ś∑patowej premierze nowej płyty wokalistki.

Podczas dwugodzinnego wydarzenia specjalnego 15-krotna zdobywczyni Grammy, jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd wykona nowe piosenki ze swojego długo oczekiwanego, czwartego albumu studyjnego „30” oraz największe przeboje z przeszłości, a w drugiej części – odpowie na pytania Oprah Winfrey. Ten pierwszy od 2017 roku występ Adele jest dostępny w Polsce wyłącznie dla użytkowników Polsat Box Go.

Adele - rozmowa z Oprah Winfrey
Adele – rozmowa z Oprah Winfrey

„Adele: One Night Only”, wydarzenie dostępne ekskluzywnie w Polsat Box Go, to:

  • Kameralny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium w Griffith Park w Los Angeles. W trakcie koncertu gwiazda zaśpiewała piosenki z najnowszej płyty „30”, której premiera miała miejsce w piątek, 19 listopada br., w tym hit „Easy On Me”, a także kilka największych przebojów z poprzednich albumów, w tym „Hello”.
  • Wyczekiwana przez fanów na całym świecie rozmowa Adele z Oprah Winfrey, podczas której artystka odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko związanych z twórczością i karierą muzyczną, ale także życiem prywatnym.

„Adele: One Night Only” – gdzie oglądać?

Wyjątkowe wydarzenie z powracającą w wielkim stylu na światową scenę Adele, jest już dostępne w serwisie Polsat Box Go. Można je oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium na polsatboxgo.pl oraz w aplikacjach. Mowa o aplikacjach na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS). W tym także w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, w Amazon FireTV i na dekoderach.

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz wydarzenia specjalnego, użytkownicy znajdą także seriale premium dostępne przedpremierowo i na wyłączność (m.in. „Układ”, „Cień”, „Osaczony”, „Mecenas Porada”). A także kinowe hity (wybrane także w jakości 4K – „Ślicznotki”, „Parasite”, „Paddington 2”, „Jaskiniowiec”). To także najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji (np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”). W pakiecie znajdują się również ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki. Pakiet jest dostępny w promocyjnej cenie 30 zł/miesięcznie.

Wyjątkowy koncert Adele "One Night Only"
Wyjątkowy koncert Adele „One Night Only”

Od 10 do 16 grudnia wydarzenie specjalne „Adele: One Night Only” będą mogli oglądać także abonenci Polsat Box. Abonenci muszą mieć dostęp do Pakietu VOD, w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!