IPLANews

„PolandJa” i „Za niebieskimi drzwiami” tylko w internetowej telewizji IPLA

Premiera polskich filmów „PolandJa” oraz „Za niebieskimi drzwiami” w internecie tylko w IPLI i na platformie Cyfrowego Polsatu. Sprawdź lipcową ramówkę.

Familijne „Za niebieskimi drzwiami”, widowiskowa ekranizacja powieści Marcina Szczygielskiego, którą w kinach obejrzało ponad dwieście czterdzieści tysięcy widzów, oraz pełna humoru „PolandJa” to dwie polskie produkcje filmowe, które można oglądać wyłącznie za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu – w IPLI, Cyfrowy Polsat GO oraz VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

W wakacyjnej filmowej ofercie IPLI znalazły się również: „Lion. Droga do domu” z Devem Patelem i Nicole Kidman, polski dreszczowiec z Robertem Więckiewiczem „Konwój”, „Planetarium” z laureatką Oscara Natalie Portman w roli głównej oraz doceniony przez krytyków dramat biograficzny „McImperium” z Michaelem Keatonem.

Dostępne wyłącznie w IPLI i na platformie Cyfrowy Polsat

„PolandJa” to ostra, zabawna i wzruszająca komedia, która pokazuje, że najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają różne, ekstremalne sytuacje, radykalnie zmieniające ich życie. „Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki. Brawurowa obsada: Jerzy Radziwiłowicz, Paweł Domagała, Szymon Bobrowski, Jerzy Gierszał, Janusz Chabior, Iza Kuna, Roma Gąsiorowska, Grzegorz Małecki, Michał Żurawski oraz Borys Szyc sprawiają, że film trzeba obejrzeć.

Ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory oraz magiczne, kolorowe ptaki – wszystko to widzowie znajdą w widowiskowej ekranizacji „Za niebieskimi drzwiami”. Piękna i wzruszająca historia 11-letniego Łukasza pokaże niesamowity świat wyobraźni, gdzie rzeczywistość miesza się ze światem magii. Pozwoli także młodszemu gronu oswoić się z trudnymi tematami, jakimi są samotność, bezradność, tęsknota za bliskimi oraz walka o życie. Czy chłopcu uda się odzyskać to, co utracił? Czy dobro zwycięży?

Filmowa oferta internetowej telewizji IPLA

Jak co miesiąc IPLA przygotowała dla swoich użytkowników filmowe propozycje, które umilą długie, letnie wieczory. Dzięki dostępności aplikacji IPLA na wielu urządzeniach, można je obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie, także podczas wakacyjnego wypoczynku.

Sześć nominacji do Oscara, 4 nominacje do Złotych Globów, łącznie aż 35 nominacji i 8 wygranych statuetek – takim arsenałem może pochwalić się poruszający, pełen emocji i niezwykłej energii dramat Gartha Davisa pt. „Lion. Droga do domu”. Film zainspirowany prawdziwą historią chłopca, który jako 5-letnie dziecko gubi się na ulicach Kalkuty, a po 25 latach, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny. W filmie producentów „Jak zostać królem” wystąpili: znany ze „Slumdog. Milioner z ulicy” Dev Patel, nominowana do Oscara Rooney Mara oraz laureatka Oscara Nicole Kidman.

W thrillerze Macieja Żaka pt. „Konwój” po raz pierwszy razem na ekranie wystąpili Janusz Gajos (zdobywca nagrody dla Najlepszego Aktora na 40. FF w Gdyni i Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł za Osiągnięcia Życia) i Robert Więckiewicz (czterokrotny laureat Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł oraz prestiżowej nagrody aktorskiej na MFF w Tokio). Film ukazuje zamknięty świat, w którym działający ponad prawem Układ sprawuje władzę absolutną. W pozostałych rolach wystąpili: Przemysław Bluszcz, Łukasz Similat, Agnieszka Żulewska oraz Tomasz Ziętek.

Film „Konwój” najtaniej w internetowej telewizji IPLA i w serwisie VOD.pl. Sprawdź >>>

Planetarium” to intrygująca opowieść utrzymana w tajemniczym klimacie lat 30. XX wieku. Piękne i tajemnicze siostry Laura (laureatka Oscara Natalie Portman) i Kate (wschodząca gwiazda Lily-Rose Depp) posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. W Paryżu spotykają charyzmatycznego producenta filmowego i nieodwracalnie zmienią jego życie.

McImperium” to oparta na faktach opowieść o bezwzględnym biznesmenie, który dzięki pomysłowi dwóch braci uczynił z McDonald’s najpotężniejszą sieć szybkich restauracji. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku? W rolę Raya Kroca wcielił się nominowany do Oscara Michael Keaton.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL