News

Za ciepło by siedzieć w domu? Pobierz seriale i oglądaj bez internetu

Pobierz ulubione seriale lub wybrane odcinki na swoje urządzenie mobilne i oglądaj gdziekolwiek, nawet bez dostępu do internetu.

Nareszcie wiosna! Z tej okazji warto wyjść z domu i cieszyć się słońcem. Korzystanie z uroków nadchodzących ciepłych dni można połączyć z oglądaniem seriali – wystarczy je pobrać i oglądać dosłownie wszędzie. Nawet tam, gdzie dostęp do internetu jest nieco utrudniony.

Platformy z wideo na życzenie w swojej ofercie pozwalają na pobranie wybranych treści, by móc je odtwarzać zawsze wtedy, gdy mamy problem z łączem internetowym. Prezentujemy Wam serwisy, dzięki którym oglądanie pod chmurką jest możliwe.

IPLA

W internetowej telewizji IPLA opcja pobierania jest dostępna z poziomu urządzeń mobilnych. Wystarczy wybrać odpowiedni odcinek (np. serialu „Świat według Kiepskich”) i zlecić pobieranie. Serwis oferuje możliwość wyboru jakości, tak, byśmy sami mogli zdecydować się ile chcemy poświęcić na to pamięci naszego urządzenia. Jest to bardzo przydatne narzędzie, kiedy korzystamy z limitowanego transferu danych. Chwilowy brak internetu nie spowoduje, że cały proces będzie trzeba powtórzyć. Materiał można oglądać do momentu, w którym plik się ściągnął.

Gdy zdecydujemy się obejrzeć ściągnięty materiał na polanie, gdzie nie dociera zasięg internetu, to wystarczy uruchomić aplikację IPLĘ. Wówczas wybieramy opcję „Tryb offline”.

IPLA.tv – Pobierz serial i oglądaj bez internetu
IPLA.tv – Pobierz serial i oglądaj bez internetu
Netflix

Amerykańska platforma Netflix stosunkowo niedawno wprowadziła możliwość pobierania wybranych treści z ich serwisu. Głównie są to seriale wyprodukowane przez firmę Reeda Hastingsa. Działanie opcji pobierania jest zbliżone do IPLI. Na naszych urządzeniach mobilnych wybieramy dany serial/odcinek i jeśli jest dostępna opcja pobierania – wykonujemy polecenie.

Netflix – Pobierz serial i oglądaj bez internetu
ShowMax

Jedna z najnowszych usług z wideo na życzenie dostępnych w Polsce również oferuje opcję zbliżoną do IPLI czy Netfliksa. Platforma pozwala również monitorować transferu danych. Wystarczy ustalić limit pobierania danych z łącza internetowego. Wówczas nie musimy martwić się, że cały pakiet dostępnych GB przepadnie.

ShowMax – – Pobierz serial i oglądaj bez internetu

Pobierz seriale i ciesz się z oglądaniem nawet bez internetu. Teraz możesz wziąć swój smartfon lub tablet i wyjść na zewnątrz ciesząc się z uroków słońca. Jeżeli znasz inne platformy VOD, które również oferują oglądanie offline, to koniecznie napisz o tym w komentarzu 🙂 Życzymy słonecznego dnia!

Źródła zdjęć: Softonet, Radio ZET, IPLA

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sprawdź także

Close
Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: