News

Za ciepło by siedzieć w domu? Pobierz seriale i oglądaj bez internetu

Pobierz ulubione seriale lub wybrane odcinki na swoje urządzenie mobilne i oglądaj gdziekolwiek, nawet bez dostępu do internetu.

Nareszcie wiosna! Z tej okazji warto wyjść z domu i cieszyć się słońcem. Korzystanie z uroków nadchodzących ciepłych dni można połączyć z oglądaniem seriali – wystarczy je pobrać i oglądać dosłownie wszędzie. Nawet tam, gdzie dostęp do internetu jest nieco utrudniony.

Platformy z wideo na życzenie w swojej ofercie pozwalają na pobranie wybranych treści, by móc je odtwarzać zawsze wtedy, gdy mamy problem z łączem internetowym. Prezentujemy Wam serwisy, dzięki którym oglądanie pod chmurką jest możliwe.

IPLA

W internetowej telewizji IPLA opcja pobierania jest dostępna z poziomu urządzeń mobilnych. Wystarczy wybrać odpowiedni odcinek (np. serialu „Świat według Kiepskich”) i zlecić pobieranie. Serwis oferuje możliwość wyboru jakości, tak, byśmy sami mogli zdecydować się ile chcemy poświęcić na to pamięci naszego urządzenia. Jest to bardzo przydatne narzędzie, kiedy korzystamy z limitowanego transferu danych. Chwilowy brak internetu nie spowoduje, że cały proces będzie trzeba powtórzyć. Materiał można oglądać do momentu, w którym plik się ściągnął.

Gdy zdecydujemy się obejrzeć ściągnięty materiał na polanie, gdzie nie dociera zasięg internetu, to wystarczy uruchomić aplikację IPLĘ. Wówczas wybieramy opcję „Tryb offline”.

IPLA.tv – Pobierz serial i oglądaj bez internetu

 

IPLA.tv – Pobierz serial i oglądaj bez internetu
Netflix

Amerykańska platforma Netflix stosunkowo niedawno wprowadziła możliwość pobierania wybranych treści z ich serwisu. Głównie są to seriale wyprodukowane przez firmę Reeda Hastingsa. Działanie opcji pobierania jest zbliżone do IPLI. Na naszych urządzeniach mobilnych wybieramy dany serial/odcinek i jeśli jest dostępna opcja pobierania – wykonujemy polecenie.

Netflix – Pobierz serial i oglądaj bez internetu
ShowMax

Jedna z najnowszych usług z wideo na życzenie dostępnych w Polsce również oferuje opcję zbliżoną do IPLI czy Netfliksa. Platforma pozwala również monitorować transferu danych. Wystarczy ustalić limit pobierania danych z łącza internetowego. Wówczas nie musimy martwić się, że cały pakiet dostępnych GB przepadnie.

ShowMax – – Pobierz serial i oglądaj bez internetu

Pobierz seriale i ciesz się z oglądaniem nawet bez internetu. Teraz możesz wziąć swój smartfon lub tablet i wyjść na zewnątrz ciesząc się z uroków słońca. Jeżeli znasz inne platformy VOD, które również oferują oglądanie offline, to koniecznie napisz o tym w komentarzu 🙂 Życzymy słonecznego dnia!

Źródła zdjęć: Softonet, Radio ZET, IPLA

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL