NewsPlayPuls

PlayPuls w nowej odsłonie? TV Puls stawia na rozrywkę online

Nadawca TV Puls zamierza zainwestować w rozrywkę, technologię i on-line. Platforma PlayPuls może zyskać nowe oblicze. Jan Frelek na pokładzie.

Telewizja Puls rozbudowuje swoją strukturę o Dział Rozwoju Biznesu. Zarządza nim nowo zatrudniony Jan Frelek, pełniąc funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu

Głównym zadaniem Jana Frelka jako Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu będzie inspirowanie i koordynowanie rozwoju nowych obszarów działalności Telewizji Puls, w szczególności w zakresie nowych technologii, rozwoju oferty online i aplikacji.

Prace Działu Rozwoju Biznesu w Telewizji Puls skoncentrowane będą przede wszystkim na poszerzeniu oferty z pogranicza rozrywki, technologii i on-line. Cieszę się, że do zespołu Telewizji Puls dołączył Jan Frelek, który będzie zarządzał pracami działu. Jego doświadczenie i osiągnięcia zawodowe przyczynią się do rozwoju Telewizji Puls w nowych obszarach biznesowych. O pierwszym projekcie niebawem będziemy komunikować – mówi Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Jan Frelek / TV Puls
Jan Frelek / TV Puls

Jan Frelek doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach zdobywał m.in. w Era (dziś T-Mobile), 3way Sp. z o.o., ITI Neovision, nc+, TVN, adb. W ostatnich latach, w ramach własnej firmy Digital.Biz.pl, pełnił funkcję doradczą w zakresie strategii i rozwoju biznesu w obszarach broadcast media i Telecom.

TV Puls zainwestuje we własną platformę PlayPuls?

Serwis PlayPuls.pl oferuje dostęp do wybranych produkcji realizowanych przez TV Puls, ale także tych na licencji zagranicznych. Większość materiałów jest dostępnych w modelu Catch-Up TV. Oznacza to, że materiały pojawiają się tylko w wybranym okresie, a następnie znikają.

W obecnej chwili, platforma nie generuje ruchu podobnego do internetowej telewizji IPLA czy serwisu Player.pl. Być może wejście Freleka do szeregu firmy spowoduje, że Telewizja Puls zdecyduje się na wzmocnienie swojej pozycji wśród platform VOD.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!